Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El akarnak tiltani tőle. Mit...

El akarnak tiltani tőle. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátomékhoz pár hónapja betörtek. Amikor próbált az illető menekülni akkor az anyukája felkapcsolta a villanyt akkor meglátta, hogy cigány. Na de ő amúgy se szereti a cigányokat ezért "félholtra" verte. Ki is hívták a rendőrséget és lesittelték. A szüleim elakarnak tiltani tőle. Viszont mi szeretjük egymást...és nem szeretném magára hagyni főleg nem ilyenkor. Nem tudom miért kell eltiltani..szerintem jogosan kapott a cigány. Amúgy pár dolgot le is nyúlt, de a rendőrök megtalálták.

19 éves (nem kérek beszólásokat)

17/L


2010. aug. 2. 20:40
1 2
 11/18 <b>Chuck Norris</b> ***** válasza:
100%

elég zavaros a történek, a pasid hívta ki a zsarukat miután félholtra verte vagy a betörő ? + hogy tudott meglopni még így is hogy félholtra volt verve?----

Megértem hogy mit gondolnak a szüleid, nyilván átfutott a fejükön az is hogy akár téged is félholtra verhetne 1 veszekedés után, bizonyítsd be nekik hogy nem ilyen. Bár itt leírva sokkal másabb a történet mintha a valóságban lennénk, gondolom a pasid szüleiddel való viselkedése is nagyban befolyásolta ezt az egész eltiltást.

1 tanácsot fogadj meg: Bárhogy is alakul , a pasi miatt ne vessz össze a szüleiddel , nem éri meg hidd el...

2010. aug. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem büntethető, akinek a cselekménye a saját illetve mások személye, javai vagy a közérdek ellen intézett, illetve ezeket közvetlenül fenyegető támadás elhárításához szükséges" – mondja a jelenleg is hatályos büntető törvénykönyv.
2010. aug. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Na szóval ez így volt:

Egyik este a barátom szobájában nyitva volt az ablak és hallott valamit. Kiment a garázs felé és meglátta. Közben az anyukája felkapcsolta a villanyt és amikor a barátom meglátta a pasit aki menekült (közbe eldobta a lopott tárgyakat) és amikor elért a kapuig akkor a barátom elkapta és állítólag ütötte ahogy tudta (akkor pont nem voltam ott). Erre a szomszédok kihívták a rendőröket.

Ezek előtt a szüleim nem voltak oda érte, de nem is utálták.

2010. aug. 2. 21:17
 14/18 anonim ***** válasza:
41%
A szüleidnek igaza van. A barátod máskor is mérges és magán zuralkodni képtelen? Mert akkor igencsak veszélyes. Amit tett az sem volt jogos. Azért mert valaki betör hozzájuk, cigány és ellop pár buta dolgot nem jár majdnem halál. NyugoDtan elintézhette volna úgy is hogy ad egykét pofont és lefogja vagy valami. A barátodnak viszont elszállt az agya gondolom és ha ilyen akkor ez máskor is megeshet vele.
2010. aug. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
49%
szép ország a űnőzőknek tőbb a joga vissza a fekete autót,és nem viccből irom akkor legalább rend volt.
2010. aug. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
énis félholtra vertem vna megérdemlik ezek a tolvajok.
2010. aug. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ugyan.., elszállt az agya..

Én is nekimentem volna az biztos, ha én kapom el a betörőt! És nem köszönte volna meg nekem sem, amit kapott volna! Szép törvények vannak nálunk, itt is látszik! De nem értem én sem, hogy ezért miért ültették le a barátodat. Szüleiddel meg beszélj! Amúgy jó a kapcsolatod a szülőkkel?

2010. aug. 6. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Hát azért ilyet...Akkor rabolják ki a barátodékat???

Teljesen jogos hogy megverte.Kérdezd meg apukád hogy ő nem verne e meg egy akárkit ha betörne hozzátok :/

2010. aug. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!