Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El akarnak tiltani tőle. Mit...

El akarnak tiltani tőle. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátomékhoz pár hónapja betörtek. Amikor próbált az illető menekülni akkor az anyukája felkapcsolta a villanyt akkor meglátta, hogy cigány. Na de ő amúgy se szereti a cigányokat ezért "félholtra" verte. Ki is hívták a rendőrséget és lesittelték. A szüleim elakarnak tiltani tőle. Viszont mi szeretjük egymást...és nem szeretném magára hagyni főleg nem ilyenkor. Nem tudom miért kell eltiltani..szerintem jogosan kapott a cigány. Amúgy pár dolgot le is nyúlt, de a rendőrök megtalálták.

19 éves (nem kérek beszólásokat)

17/L


2010. aug. 2. 20:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
de mi miatt akarnak eltiltani a szülők a barátodtól? hogy az anyukája jogos önvédelemből "megvert" egy betörőt??
2010. aug. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
A barátom verte meg a betörőt. És azért mert lesittelték. :/
2010. aug. 2. 20:49
 3/18 anonim válasza:
100%
A pasi verte meg nem az anyuka, gondolom. :D
2010. aug. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

1,Ha hozzánk tőrnének be énse moderálnám magam. (ez a törvények szépsége, hogy a betörőnek is egyenjogúsága van mint a háztulajnak. amerikában volt, hogy a betörő felmászott a tetőre s bezuhanyt az ablakon s komoly sérülései lettek, a háztulajt meg beperelték a mert nála történt s megis nyerték a pert!)

2, A másik oldal, hogy magától az erőszakosságtól rettentek meg a szüleid.

2010. aug. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%

A betörő megérdemelte. Vicces törvények vannak, itt az áldozatot sittelik le, nem a betörőt.

Én a szüleid helyében még büszke is lennék rá, hogy megvédte a házat.

2010. aug. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

de akkor sem tiszta..., jogos önvédelemből elkövetett verésért nem jár börtön...

s ha fehér ember lett volna, akkor más a helyzet?

2010. aug. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek tele vannak előitéletekkel.Ha mát volt börtönben, ült, akkor már nem ember.Előtte milyen volt a viszonyuk?Szerették őt, elfogadták hogy melletted van?

Ez is fontos lenne most.Mert ha előtte se szerették,......

2010. aug. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
ha betörnek hozzád, és te leütöd, megveres, lelövöd, mehetsz a dutyiba(mint ő)mert megsértetted a jogait!!!!!
2010. aug. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet magától a börtönviseléstől félnek. Végülis az elkíséri az embert végig, a munkaválalást is nehezíti bármennyire is a házát védte a párod.
2010. aug. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az érdekli a kérdezőt hogy miért nem engedik hanem hogy mit tegyen!(Amúgy meg jogos volt én nem csak "fél" holtra vertem volna,a barátodra büszkének kellene lenni nem leszólni,hisz csak védte a házat!) Amúgy meg próbáld megbeszélni a szüleiddel hogy csak védte az anyját és a házat és hogy jogos volt.
2010. aug. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!