Hogy tűnjek el?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 18 eves vagyok, lassan egy eve vagyok egy fiuval. Nagyon hirtelen haragu ..es sokat veszekszünk. Regebben előfordult hogy rángatott az idegbe..Mindig megbocsájtottam, de tudom erre nincs mentség magamnak csináltam..nagyon szerettem hulye voltam..viszont

1 órája..épp ma..megütött arcon ütött többször nagy erővel..elakartam menni fogtam a cuccom ki az ajton.. szaladtam az utcan..utannam jott elvette a cuccom es nem engedett tovább az úton...mondta kocsival hazavisz..mikor oda ertunk felrangatott a hazaba es egyszeruen nem tudom hogy lepjek le...hogy ne vegye eszre. nagyon félek tényleg hogy megint ut es felek nem jutok haza egyedul épen..kerlek segítsetek mit tegyek, rettegek barhova is mozdulni egyedul raadasul ha jonnek ertem a szuleim az megrosszabb lesz mert tényleg megfog verni

kerlek segítsetek!!!


2020. júl. 13. 17:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg, hogy mi lett a vége!
2020. júl. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Írj majd hogy hogy vagy!
2020. júl. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
irj egy barátnődnek vagy rokonodnak hogy hivja ki a rendőrséget a cimre ahol most vagy és jelentsék hogy mi a szitu. igy szépen haza tudsz majd menni a rendőrökkel a barátod pedig számolhat a követezményekkel.
2020. júl. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Írj a szüleidnek smst vagy valamelyik barátnődnek.. Írj majd hogy mi lett.
2020. júl. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Pillowtalk2216 válasza:
Majd íd le, hogy hogy vagy?, mitőrtént veled!?
2020. júl. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Szia, éjszaka középen tudtam elmenni azota irt es hívogatott de mar dolgozik"


Ezt írta nekem priviben

2020. júl. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!