Hogy tűnjek el?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 18 eves vagyok, lassan egy eve vagyok egy fiuval. Nagyon hirtelen haragu ..es sokat veszekszünk. Regebben előfordult hogy rángatott az idegbe..Mindig megbocsájtottam, de tudom erre nincs mentség magamnak csináltam..nagyon szerettem hulye voltam..viszont

1 órája..épp ma..megütött arcon ütött többször nagy erővel..elakartam menni fogtam a cuccom ki az ajton.. szaladtam az utcan..utannam jott elvette a cuccom es nem engedett tovább az úton...mondta kocsival hazavisz..mikor oda ertunk felrangatott a hazaba es egyszeruen nem tudom hogy lepjek le...hogy ne vegye eszre. nagyon félek tényleg hogy megint ut es felek nem jutok haza egyedul épen..kerlek segítsetek mit tegyek, rettegek barhova is mozdulni egyedul raadasul ha jonnek ertem a szuleim az megrosszabb lesz mert tényleg megfog verni

kerlek segítsetek!!!


2020. júl. 13. 17:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Lépj le, minél előbb.

Jár dolgozni vagy valahova, amíg te meg elmész gyorsan?


Most még próbálj megnyugodni. És a megfelelő időt megtalálni.

Vagy ha alkalmas beszélgetni, próbáld meg azt. (De tapasztalataim szerint, néhány ilyen gyáva alak nem tud, csak keménykedik.)


Kitartást!

2020. júl. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Írj rá egy barátnődre vagy valakire hogy ugorjon át, nagyon fontos, aztán mikor átment kikíséred és nem mész vissza
2020. júl. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Zsarukat hívni csak legyen hova menni.
2020. júl. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
7%

Ne a rendőrséget, vagy "ütőképes"havert hívj!


Inkább ide írj kérdést!



KAMU!!!

2020. júl. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Pillowtalk2216 válasza:
100%
Egyszerűen amikor alkalmad van Lépj le.
2020. júl. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Ugye megígéred, hogy soha többet nem állsz vele szóba, ha most megszabadulsz tőle?
2020. júl. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
nincs alkalmam azota itthon van sajnos. Megpróbálom megoldani igyekszem köszönöm a válaszokat
2020. júl. 13. 19:04
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs a családodban egy olyan ember akit oda tudnál hívni aztán még a pasid se merne vele kötözködni? Ezt azért nehezen hiszem el. Ha csak nem egy 200 kilós birkózó akkor csak van olyan ismerős aki odamegy szépen megmondja neki hogy na most ő visz szépen téged haza, az emberke meg üljön addig a kanapén amíg összeszeditek a cuccaidat
2020. júl. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
55%
NaNe segélyhívót felhívni.
2020. júl. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
8 as de van csak sajnos kocsija nincs es egyszeruen nehezen tudjuk igy megoldani, de már elvileg sikerul..9 es köszönöm.
2020. júl. 13. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!