Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen lúzer?

Miért vagyok ilyen lúzer?

Figyelt kérdés

Apám utál, állandóan lecsesz, meg elmondja hogy mekkora egy lúzer vagyok meg minden amit el tudtok képzelni.

Anyám törődik velem kb. csak...

Tesóim felnőttek dolgoznak, és külföldön laknak...Mellesleg ők se szeretnek annyira...(két lány)


Barátaim sincsenek, mert osztályomban mindenki ilyen hülye p.csa módon viselkedik, és az a legfontosabb hogy legyen nála alapozó...

Sportolni nem járok, mert nem engedhetjük meg magunknak.:(

Unokatesóim közül egyik se magyar....És ők is felnőttek.(mind)


Sose tudok senkivel sehova menni, mert nincs senkim...És többet vagyok már anyámmal mint a többi "barátommal" együttvéve, és ugye ő se visz soha sehova, mert nem lehet...

Honnan tudok barátokat szerezni, vagy mit csináljak ?



Légyszíves ne szóljatok be, mert nem olyan jó ez a helyzet....

13éves szerencsétlen lány.


2010. aug. 2. 19:07
1 2
 11/16 anonim válasza:
Áh még mindig a 19:29-es! De a 19:32-nek igaza van! Mi egyszer a táborba gyöngyöt fűztünk és a legmenőbb csak megdicsérte, én meg odaadtam neki! A tábor maradék napjai pedig attól kezdve nem teltek el úgy, hogy többször ne jött volna oda hozzám és ne kérdezte meg volna, hogy , hogy vagyok... Persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy mindenkit ajándékozz meg, hanem, hogy egy kis figyelem, törődés és sok barátod lesz! ;-)
2010. aug. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy úgy érzed hogy apukád egyfolytában piszkál, de lehet, hogy ha az ő szemszögéből megvizsgálod a dolgokat, akkor talán rájössz, hogy amit mondd azt nem bántásból mondja, hanem hogy minél jobban teljesíts. A szülők általában tudják, hogy a gyermekük mire képes, és mit tud kihozni magából. Talán mostanában a túlzott önsajnálat miatt nem hozod a formád, és apukád így akarja éreztetni veled, hogy többre vagy képes. Ebből is látszik, hogy apukád foglalkozik veled, mert ha nem tenné, akkor nem azzal lenne elfoglalva hogy téged "csesztessen". Akár tudomásul veszed ezt, akár nem.

Szerintem ok nélkül vagy elégedetlen. Azt mondod, anyukád törődik veled "kb...". Mi az hogy "kábé"? Azért, mert nem tud elvinni mindenhova szórakozni, és nem jártok csavarogni, attól még igenis szeret, és törődik veled. A törődést nem az mutatja meg, hogy elvisz-e a város legújabb butikjába, vagy nem. És az, hogy anyukád a legjobb barátnőd, vagy p az akivel meg tudod beszélni a dolgaid, az nem baj. Vagy neked az? Talán szégyenled? De miért?

Úgy érzem, a barátaidat felszínesnek minősíted, de az is lehet, hogy nem ismered őket annyira, és ha megismernéd, rájönnél, hogy a látszat néha csal! Egyébként ez az "egyik kutya, másik eb" esete. Ha te bármivel jobb lennél náluk, akkor nem hülye p. csáznád le őket, csak mert nekik más a fontossági sorrendjük. Mondjuk szerintem 13 éves lányoknál érthető, hogy nem a devizahitel árfolyama fogja őket aggasztani, hanem az, hogy nincs-e elkenődve a sminkjük.

Nincs pénz sportolásra meg egyéb szakkörökre. És?

Hívd el az általad felszínesnek ítélt haverjaidat futni délután, és máris összekötötted a kellemeset a hasznossal. Sportolsz-ingyen- és talán ráébredsz, hogy jófejek azok a csajok. Ha meg az ellenkezője bizonyosodik be, akkor sem vesztettél semmit.

Többet vagy anyukáddal mint bárki mással? és ez miért is baj? Sokat tanulhatsz tőle. Nem feltétlenül házi praktikákra gondolok itt, hanem az élettel kapcsolatos dolgokra.

Ne várd, hogy tanácsot kapsz, hogyan szerezz barátokat, mert amíg magadat nem tudod szeretni és elfogadni, addig senki nem fogja ezt megcsinálni helyetted. Ne sajnáld magad, hanem tegyél azért, hogy végre valami jó történjen veled.

2010. aug. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

apukámmal az a bajom, hogy folyamatosan azt mondja hogy hülye p*csa vagyok...meg ami ilyet még el tudtok képzelni. De olyanokért, hogy teletöltöm a poharam...És hogy mekkora egy segg vagyok hogy miért nem elég csak félig....:)

de m1.


amúgy pedig, nem hiszem hogy az egy nagy barátság lenne hogy leülök beszélgetni valakivel, és elkezdek beszélni belevág a szavamba, hogy amúgy nincs elfolyva a szemfestékem? És akkor mondja tovább hogy amúgy képzeld ma vele leszek, ja és képzeld szakítottam... (holnapra meg új barátja lesz) Amúgy nálunk tényleg minden lány ilyen..

2010. aug. 2. 20:25
 14/16 anonim ***** válasza:

De látom, azért az igazán lényeges dolgokat nem vetted észre illetve nem reagáltál rájuk.

Gratula!

2010. aug. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 bari_ka válasza:
Csajszi! Ez rajtad is múlik, a hozzáállásod a legfontosabb. Nem hinném hogy olyan lehetetlen jó barátokat, társaságot találni. Légy nyitott az emberekkel szemben! A negatív dolgokkal és véleményekkel ne foglalkozz! A legjobb amit tehetsz ha összeszeded magad hisz nem lehetetlen kilábalni egy ilyen helyzetből. És hidd el, ha továbbtanulsz majd biztosan találsz barátokat. De sose akarj megfelelni másoknak, ne legyél tömegcikk.. Fel a fejjel és sok sikert!
2010. aug. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ne add fel! Fel a fejjel! Lesz ez még így se, majd meglátod!
2010. aug. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!