Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen lúzer?

Miért vagyok ilyen lúzer?

Figyelt kérdés

Apám utál, állandóan lecsesz, meg elmondja hogy mekkora egy lúzer vagyok meg minden amit el tudtok képzelni.

Anyám törődik velem kb. csak...

Tesóim felnőttek dolgoznak, és külföldön laknak...Mellesleg ők se szeretnek annyira...(két lány)


Barátaim sincsenek, mert osztályomban mindenki ilyen hülye p.csa módon viselkedik, és az a legfontosabb hogy legyen nála alapozó...

Sportolni nem járok, mert nem engedhetjük meg magunknak.:(

Unokatesóim közül egyik se magyar....És ők is felnőttek.(mind)


Sose tudok senkivel sehova menni, mert nincs senkim...És többet vagyok már anyámmal mint a többi "barátommal" együttvéve, és ugye ő se visz soha sehova, mert nem lehet...

Honnan tudok barátokat szerezni, vagy mit csináljak ?



Légyszíves ne szóljatok be, mert nem olyan jó ez a helyzet....

13éves szerencsétlen lány.


2010. aug. 2. 19:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A szülök eleve kritizálnak, akkor is amikor nem kéne. Majd jön a gimnázium.
2010. aug. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Próbálj meg olyanokkal barátkozni, akiket nem csak az alapozó érdekel. Nem muszály az osztályodból, lehet az évfolyamtársad vagy egy fiatalabb/idősebb valaki.

Nem tudom, hogy anyukáddal milyen a kapcsolatod, de ha szeretnél vele v.mit csinálni, nem kell elmennetek, elég, ha pl. társasoztok.

2010. aug. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Milyen hülyeség ez első?Normális szülő nem kritizál.....

Az nem baj,ha anyukáddal vagy,szoros lesz a kapcsolatotok.Esetleg próbálkoztál már fiúkkal?Úgy értem nem úgy értem:P

Nem mint pasi,hanem mint haver.Sokszor én is jobban elvagyok egy sráccal,mit egy lánnyal(általad említett okok miatt).

2010. aug. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

az a gond hogy nagyon sok barátom volt már az egész suliból, de mind ilyen általam üresnek minősítettek....


fiukkal meg az a gondom hogy az is volt, csak akárhány, mind kitalálták hogy ők többet akarnak....-.-

:DD

2010. aug. 2. 19:20
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem csesztetésképpen mondom,de amikor már mindenki hülye akkor ott már el kellene azon gondolkozni,hogy veled biztosan nincs e semmi baj. Először magaddal kell kibékülnöd,aztán várd el a többiektől,hogy szeressenek téged. Egyetértek az előttem szólóval,ha új iskolába kerülsz ott új esélyekkel indulsz - ne szúrd el. Ne sajnáltasd magad az emberekkel,mert azt senki sem szereti. Mosolyogj,legyél közvetlen,és legyél jó tanuló,abból nem lehet semmi baj. És fogadd el úgy az embereket ahogy vannak,mert mindenkinek vannak hibái,úgy ahogyan neked is,ne várj el túl sokat másoktól. Tényleg nem lecseszésképpen mondom,de először mindig magadban kell rendet tenned,utána várj el bármit is másoktól. =) Próbálj meg valahogyan ismerkedni. Ha máshol nem tudsz,akkor interneten is megpróbálhatod. Hova valósi vagy? Remélem megoldódnak a problémáid.
2010. aug. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
43%

"az a gond hogy nagyon sok barátom volt már az egész suliból, de mind ilyen általam üresnek minősítettek.... "


jaa, ha te ilyen magasra teszed a lécet, hogy akik barátkoznának veled, azokat elutasítod, akkor ne csodálkozz hogy nincsenek barátaid.

2010. aug. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

Nyugi az én apukám is egyfolytába csak piszkál. Eddig még az egész életemben sosem dicsért meg pedig ötödik óta kisgimnanzista vagyok a városom 2. legjobb sulijában. Sőt mikor megszülettem is azt mondta, hogy olyan fejem van, mint egy madárnak, de el kell azt fogadnunk, hogy nem tudunk megváltoztatni más embereket! Ha barátkozni szeretnél, akkor pedig csináld azt amit én, keresd meg a saját társaságod! Nem hiszem el, hogy az egész suliban nincs több olyan gyerek aki hasonló gondolkodású lenne mint te!Furcsa, mert kb. fél éve pont úgy vltam mint ahogy most te is!(csak tesók nélkül) :)


13/L

2010. aug. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

19.23. kicsit keményen fogalmazott, de a tanács részében van valami, érdemes megfogadni.

Én az olvasást ajánlom neked. Keresd meg pl. a Keserű mandula, vagy a Zöld dió című könyveket.

Mindjárt nézem, hány éves is vagy?

Hm. lehet, kicsit korai..azért próbáld meg, a mai fiatalok olyan korán érnek..

2010. aug. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát én is ilyen helyzetbe voltam anno,de akkor más helyzet volt.Még nem volt ekkora húzó ereje a divatnak,persze voltak szájfény a legfontosabb (nekem mindig az jut eszembe,hogy zsíros kenyeret ettek)lányok,de még is más volt.:( Én is inkább fiúkkal próbáltam barátkozni,humorral ment is.Nem tudom,hogy neked mennyire van humorod.Meg hát én rajzolok és amikor barátkozni akartam,akkor elkezdtem rajzolgatni az osztályba és akkor mindenki oda jött és nézte.:)Aztán rajzolgattam nekik és sok barátom lett. Apáddal ne foglalkozz,biztos azért haragszik,mert te is lány lettél. Hallottam már ilyenről! Szal próbálj meg a fiúkkal haverkodni én is azt tettem,de nem akartak sosem többet.:D
2010. aug. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
A 19:29-es vagyok! Jah bocs most olvastam a kommentedet! Hát ige ezen tény, hogy elkéne gondolkoznod! Ez olyan, mint amikor szembemész az autópályán! :D (ezt ne sértésnek vedd!) Am nekem rosszabb volt mert engem piszkáltak is... :(
2010. aug. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!