Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengednétek a 14 éves lányoto...

Elengednétek a 14 éves lányotokat a közeli városba?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőjével menne és a város innen 5 percre van vonattal.Azt mondta csak 2 órára akarnak bemenni, kicsit vásárolni meg nézelődni.
2010. aug. 2. 15:27
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne engdedd le ,de ugyis elmegy,nem értem miért kell burokba nevelni aztán sirunk h a fiam lányom 24 éves egyedül van otthon ül nincs munkája,szűz,uristen életképtelenné nevelitek őket.14 éves tud vigyázni magará 13 koromban már egyedül vonatoztam Budapest Szombathely vonalon,13 éves korom ota melozok.Engedd el barátokkal.Tanuljon meg egyedül közlekdeni létezni.
2010. aug. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Úr Isten...ilyen kérdést,már bocsi. Én 12 vagyok,és a városomtól 40 percre buszozok át egy másik városba edzésre és sötét sikátorokban sétálok az edzőteremig.EGYEDÜL! Ha,nem bízol meg benne ne engedd el!De,ha igen,akkor miért ne? 2 óra alatt nem sötétedik be...Bár tudom,hogy ez a szitu már megvolt szóval...:) Csak hozzátettem!
2011. jún. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!