Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengednétek a lányotokat...

Elengednétek a lányotokat nyaralni?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Most lesz egy éve hogy együtt vagyok a barátommal. Anyumék és barátom szülei elég jóba vannak. Barátom szülei meghívtak pár hét múlva a Balatonhoz nyaralni. 1 hétre mennének. Még nem kérdeztem meg itthon, csak szeretném megtudni hogy ki engedné el a lányát és ki nem. Ki mit gondol erről? :)
2011. jún. 22. 19:25
1 2 3
 1/27 napietus ***** válasza:
69%

mondjuk ha az én lányom lennél, nem pasiztál volna már 14 évesen, az biztos.


de adott helyzetben elengednélek, ha a szülők tényleg rendesek és megbízhatóak. persze a Rád eső költségeket állnám.


29/N

2011. jún. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenne rá pénzem (tehát nem a barátodékon "élősködnél"), akkor elengednélek. Mivel ismerik egymást a szülők, jóban vannak, és velük mennél, én elengednélek, tényleg max. anyagi dolgok szabhatnának határt.


De azért az is kérdés, hogy a szüleid hogy állnak a dolgokhoz? Pl. együttalvást engednek már? Mert ha nem, akkor nem hiszem, hogy nyaralni elengednek. Mennyi idős a barátod?

2011. jún. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Ööö természetesen én is szeretnék fizetni a nyaralásba :)

Barátom 17 éves. Együtt még nem aludtunk, nem is kérdeztük h lehet-e róla szó.

2011. jún. 22. 19:31
 4/27 anonim ***** válasza:
75%

Hááát, én nem engednélek el. Szerintem még fiatal vagy 15 évesen ahhoz, hogy a barátoddal aludj, attól függetlenül, hogy nem történne köztetek semmi (tudjuk, csak együtt alszotok majd :D ).


Mindennek eljön az ideje. Ennek még nem jött el véleményem szerint.


Ha viszont elengednek akkor csak úgy menj el, hogy a saját részedet a te szüleid fizetik ki. Később ha szakítotok esetleg akkor ebből lehet probléma!

2011. jún. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
70%
Mi egyszer mentünk el ennyi idős koromban külön nyaralni, egymást hívogattuk, mert annyira hiányoztunk egymásnak... Ráadásul külföldön... Meg is lett az eredménye, egy kb 20-30ezres telefonszámla :D Apukám adta oda a telefont, szóval utána se hibáztatott, de kijelentette, hogy ő a barátom nélkül nem megy soha többet nyaralni:P Szeretik is nagyon, úgyhogy ezt nem ezért mondta, szóval nem gúnyból:D Amúgy akkor se az én szüleim nem engedték, hanem a barátomék nem szívlelték még akkor... Azóta együtt nyaralunk, ha van rá keret. 3,5 éve vagyunk együtt. Most én 19 leszek pár napon belül.
2011. jún. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
49%

Én nem engednélek el, 15 évesen...egyetértek napietussal...ha az én lányom lettél volna 14 évesen még barbie-babáznál...s lenne egy másfajta értékrended...


szerintem egy 15 éves lány a szüleivel, max a barátaival menjen nyaralni, de felnőtt felügyelettel. Meg erre találták ki a táborokat stb...

Szerintem nincs helye se 15 se 17 évesen a közös nyaralásnak, még mindketten gyermekek vagytok, nem kell játszani a "felnőttet"...

Korai több szempontból is, főleg ha Téged nézünk. Nekem a párom testvére pont akkora mint Te, de egy ilyen ötlettel előállna azt hiszem kicsit szembekacagná az apukája, az anyukája nézne rá wtf fejjel, meg én is ledöbbennék. Az a lány akiről beszélek táborokba megy és a szüleivel nyaralni...nincs helye annak, hogy fiúval menjen bárhova is.

Majd 3-4 év múlva eljön annak is az ideje, de addig nem ez kéne legyen a legfontosabb dolog.

Egyébként a barátod szülei értékrendjével sem értek egyet, nem is értem, hogy fordul ez meg a fejükben...



Én először 19 évesen voltam a párommal nyaralni (és a szüleivel)...de az anyukája még akkor is azon aggódott, hogy vajon anyukámék mit szólnak:D:D

2011. jún. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Jah bocsi nem pontosan írtam. A barátom szülei és testvére is ott lenne aki annyi idős mint én.
2011. jún. 22. 20:00
 8/27 anonim ***** válasza:
38%
Ez a lényegen nem változtat, sajnos. :)
2011. jún. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
38%

Lényeges infó így hangzana: bocsi nem 15 vagyok hanem 25:P:D

(bocsi:))

2011. jún. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Csak gondoltam ink leírom.

Sajnos nekem szüleimmel nincs lehetőségem menni.. sose megyünk nyaralni :S

2011. jún. 22. 21:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!