Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengednétek a lányotokat...

Elengednétek a lányotokat nyaralni?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Most lesz egy éve hogy együtt vagyok a barátommal. Anyumék és barátom szülei elég jóba vannak. Barátom szülei meghívtak pár hét múlva a Balatonhoz nyaralni. 1 hétre mennének. Még nem kérdeztem meg itthon, csak szeretném megtudni hogy ki engedné el a lányát és ki nem. Ki mit gondol erről? :)
2011. jún. 22. 19:25
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
63%
Kedves Kérdező, ezt megértem én is 19 évesen voltam először a tengeren, akkor amikor a páromékkal mentem...sajnos ez sem sokat változtat...még pár év és Te is másként fogod látni a helyzetet:)
2011. jún. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
69%
Nem engednélek, inkább elvinnélek én nyaralni, ha neked ki tudják fizetni a részed a Balatonra, még egy főt biztos ki lehetne szorítani. Nem hiszem, hogy 15 évesen már a barátoddal kellene, hogy nyaralj, még akkor sem, ha a szülei ott lesznek. Vagy esetleg inkább engednélek el barátnőddel és a szüleivel.
2011. jún. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
65%
Én elengednélek, és szerintem a barátnőiddel elengedni, de a barátoddal nem elég képmutató:D
2011. jún. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
68%

Engem 16 évesen engedtek el először hosszabb időre. Igaz, hogy nem barátommal, hanem osztálytársakkal (nem osztálykirándulás volt!), de nem egy hétre, hanem kettőre, és nem a Balatonhoz, hanem Spanyolországba.


Mi van akkor, ha nem te kérdezed meg otthon, hanem a barátod szülei a te szüleidet? Ha elég jóban vannak, akkor lehet, hogy ez még jobban is jön ki, mert így felnőttek ötletének tűnik (mivel az is), nem pedig a tieteknek. Nekem legalábbis szimpatikus lenne.

2011. jún. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Hát mivel tényleg barátom szüleinek az ötlete volt, nekünk is eszünkbe jutott h az anyuja kérdezi meg. De nemtudom hogy lenne a jobb..
2011. jún. 23. 14:00
 16/27 sün18 válasza:
63%
Mivel országon bellül mennétek én biztosűan elengednélek.
2011. jún. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
35%

Valaki kérdezte, hogy együtt aludtatok e már, vagyis a szülők megengedik e. Erre csak annyit mondok, hogy mi sem aludtunk együtt a barátommal, mégis 15 évesen elvesztettem a szüzességem:O tehát nem kell, hogy együtt aludjanak:D


18/L

2011. jún. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
63%
Ha jóban vannak akkor szerintem semmi akadálya hogy, elengedjenek.Remélem hasznos volt a válaszom :)
2011. jún. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
81%

Én biztosan elengednélek, ha ki tudnám fizetni a részed :) Én 15 évesen jöttem össze a párommal, és már egy hónap után együtt aludhattunk, mert szeretik a szüleim. Mentünk többször is együtt nyaralni, hol a szüleimmel együtt, hol egyedül (bár ekkor már 18 voltam). Nem értem miért ez a "szigor". Fél évig CSAK aludtunk, nem szeretkeztünk. Szerintem nincs is annál jobb, mint amikor a szerelmeddel fekszel és kelsz. Mielőtt valaki elfajzottsággal vádolna, kitűnő tanuló voltam, sosem buliztam, nincs káros szenvedélyem, most az orvosira járok, és még mindig azzal a fiúval vagyok, akivel elvesztettem a szüzességem. Nem értem hova ez az erkölcscsőszködés. Komoly kapcsolatuk van, nem pár hónapos... Szexelni is tudnak alvás nélkül is. Ha rendesen nevelték a lányt, nem fognak hülyeséget csinálni...

20/L

2011. jún. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Így, hogy nem alszotok együtt, én szerintem elengednélek, de jobb, ha a szülők beszélik meg az egészet. Pl. anyagiak, stb. Önmagában nem tartom gáznak, ha egy 14-15 éves lánynak barátja van, ha a fiú kb. egyidős vele, és a KORUKNAK MEGFELELŐEN járnak, azaz még várnak a szexszel. Ilyen is van, ez nem elképzelhetetlen.
2011. jún. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!