Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengednétek a 14 éves lányoto...

Elengednétek a 14 éves lányotokat a közeli városba?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőjével menne és a város innen 5 percre van vonattal.Azt mondta csak 2 órára akarnak bemenni, kicsit vásárolni meg nézelődni.
2010. aug. 2. 15:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már! Más ennyi idősen koleszos és a szülei csak hétvégén látják.

Engedd el, mikor 18 lesz is ugyanígy fogsz izgulni miatta.

Nem kisgyerek már, van esze, fel tud szállni egy vonatra és ismeri a közlekedési lámpákat is.

Én nagyon megharagudnék a helyében, ha nem engednél el, nyári szünetben egy barátnőmmel ilyen közelre.

Más ilyenkor már éjjel bulizni jár, szintén másik városba, és csak hajnalban esik haza. Tudom, hogy nem érdekel a más, de ez nem ritka dolog, hanem a 14 évesek 80%-a.

Bízz meg benne, ha szeretnéd, hogy bízzon benned.

4 éves kisfiú anyukája

2010. aug. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
15.36-osnak mondanám. Nem egy 11 évesről van szó, hanem egy 14 évesről! Amúgy engedd el nyugodtan..
2010. aug. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Na az ilyen széltől is óvott gyerekek fognak 4-5 év múlva ilyen kérdéseket kiírni hogy "18 éves vagyok, anyám nem enged sehova, hogyan költözhetnék el otthonról?"
2010. aug. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!:)
2010. aug. 2. 15:50
 15/22 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utólsóval.
2010. aug. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
15:49-es válaszoló megvilágította a lényeget!!!!
2010. aug. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, egy 14 éves már tud annyira magára vigyázni, hogy fényes nappal átvonatozzon a közeli városba! Ha meg nem, akkor ott elég nagy baj van!
2010. aug. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Én is pontosan ezt gondolom. Mindaddig, amíg MÁS gyerekről van szó.

De ha a sajátomról...akkor leereszkedik egy fátyol. Úgyhogy teljesen igazatok van, és sem bírom, ha vkit agyonkényeztetnek, vagy majommód bánnak vele.

De itthon folyton rémeket látok. Ez történhet, az történhet.


Jujj.

am. tök igazatok van.

2010. aug. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

természetesen igen. Én 10 éves koromtól a 15percre lévő városba jártam suliba minden nap és nem lett bajom. persze ennél fogva abba a városba elmehettem barátnőkkel máskor is, sőt ennyi idősen már a mamámhoz egyedül is elbuszoztam,ami kb40 km-re van.


Nem szabad a gyereket ennyire a széltől is óvni,mert sosem lesz önálló,majd 30évesen is kisérgetheted bevásárolni...meg hát ha az 5percre lévő városba fényes nappal nem mehet,akkor hova igen? játszótérre?

2010. aug. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Engedd el. Nem egyedül megy, majd vigyáznak egymásra! :)
2010. aug. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!