Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengednétek a 14 éves lányoto...

Elengednétek a 14 éves lányotokat a közeli városba?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőjével menne és a város innen 5 percre van vonattal.Azt mondta csak 2 órára akarnak bemenni, kicsit vásárolni meg nézelődni.
2010. aug. 2. 15:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

hát engem anya biztos elengedne, mivel én a városba járok suliba (busszal fél óra) és ha be kell menni vmiért akkor egyedül is elengedne de álltalában barátnőmmel szoktam bemenni...

13L

2010. aug. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
63%

Nem írtál olyan részleteket, hogy:

milyen a közbiztonság ott, bűnözés, életszínvonal stb.

Mert egy jobb vársoba igen, de egy kisebbségben gazdag városba tuti nem engedném el felnőtt nélkül.

2010. aug. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan elengedheted.

Nagylány már...:)

2010. aug. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
bár én 17 éves vagyok és nincs gyerekem de ha csak 5 percre van vonattal és 2 órára mennek akkor elengedném...max felhívnám telefonon, hogy minden rendben van e.
2010. aug. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
én elengedném
2010. aug. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
35%

Én NEM engedném!!!...


Menjetek el többször EGYÜTT, közben figyeld a lányod, hogy mennyire figyelmes és óvatos a vonaton fel-leszállásoknál, a városban a közlekedésnél, közben mutasd is mindig neki, mire kell figyelni, mikor kell óvatosnak lenni...


Ha többször voltatok így együtt, és biztosan megbízható, na, akkor talán már el lehet engedni a barátnővel is...

(Akkor is kockázatos, mert két lány együtt sok hülyeséget képes megcsinálni, amit egyedül nem csinálna meg.)

2010. aug. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
igen
2010. aug. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
39%

Úgy látszik, én vagy szigorú, vagy túl tojós szülő vagyok.

Nem engedném el. (vagy nagyon korlátozva. Ha vihetem őket, gondosan kioktatom, 825x mire kell vigyázni, is, és értük mehetek.)

2010. aug. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig elmentem busszal 15km-re innen. Bevásárolni barátnőmmel. Meg volt olyan is, hogy 13 évesen elbuszoztam 30 km-re mamáékhoz! Sokan vannak ilyenkor nem lesz bajuk!:)

Maximum ha van bátyja vagy valami fiú aki megtudja őket védeni elkísérhetné őket ha nagyon félted!:)

2010. aug. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

14 évesen gondolom most fogja kezdeni a középiskolát... én falusi vagyok és Bp-re jártam középiskolába, 1 óra volt busszal (általában barátnőkkel mentem) és onnan még fél óra bkv-zás a suliig.

nem hinném, hogy akármi baja lenne, szerintem nagy hülyeség, ha 5 percre lévő városba nem engeded át pár órára. nem óvodás....

2010. aug. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!