Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítsak, vagy ne? Most...

Szakítsak, vagy ne? Most találkoztam először a barátnőm szüleivel és kiderült, hogy az elveink a létező legtávolabb állnak egymástól (ők zöldpártiak és állatvédők, nekem pedig van 3 benzintemetőm és rendszeresen járok disznóvágásra). Folyt. Lejjebb!

Figyelt kérdés

De ezt egész kulturáltan meg tudtuk vitatni, sosem leszek a szülők szeme fénye, de elviselni eltudnának.

Ezek után hazaféle menet a kocsiban kiböktem, hogy még jó, hogy ő (a barátnőm) nem ilyen beállítottságú. Erre bevallotta, hogy ő is hasonló nézeteket vall, csak nem merte bevallani, és hogy szeretné, ha néhány dolgon változtatnék.Haverom azt mondta, hogy felejtős a kapcsolat, mert túl távol áll a világnézetünk egymástól. Vélemények?


2010. aug. 2. 13:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
61%
Valóban felejtős. Tudod miért? Mert az a lány többet érdemel egy olyan srácnál, aki elbizonytalanodik, csak azért, mert a haverja mond valamit neki. Szánalmas vagy.
2010. aug. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást, akkor ne szakítsatok. Beszéljétek meg a dolgokat, találjatok megoldást!
2010. aug. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!