Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi idegesíti legjobban a...

Mi idegesíti legjobban a férfiakat, mivel lehetne borsot törni az orra alá?

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy a férjem újabban megint elköveti azt,ami engem halálosan idegesít.Vissza akarok neki vágni,"bosszút állni".Légy szíves ,ötleteket ,tippeket adni!Kioktatást nem kérek,és lehetőleg csak a kérdésre válaszoljatok,légyszi(én is tudom, hogy nem éppen helyes,de más megoldás nincs)Aki nem tud érdemben válaszolni,inkább ne is írjon semmit....
2010. aug. 2. 06:02
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Könyörgöm,a kérdező nem elveszíteni,hanem megleckéztetni szeretné a férjét. És igen..kicsit jogosan is. Szerintem ez a pénz elvételes dolog jó ötlet főleg,hogy mondtad,iszik. Nem is ragozom tovább előttem már leírták miért jó. (:
2010. aug. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim válasza:
50%

"Ilyen rosszindulatra már nem is reagálok inkább...Részemről befejeztem,nem érdekel a hozzád hasonlók válasza.Kaptam egy pár jó tanácsot,azoknak köszönöm! A többi meg nem érdekel....Sziasztok!"


szerinted én/ mi vagyunk a rosszindulatúak?

térj már észre!

te felfogod egyáltalán, hogy mit művelsz?

nem tudsz értelmesen beszélni a saját férjeddel? nem hatnak rá az érveid?

vajon melyikőtök a gyengeelméjű?

hagyod magad egy részeg által megverni?

és ennek megbosszulására egy fórumon kérsz tanácsot?

te tényleg beteg vagy, akárki írta, igaza van.

eredj pszichológushoz, a pároddal együtt.

2010. aug. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Mért kell kötekedni már megint a kérdezővel?Valamilyen szinten igaza van h megakarja leckéztetni.Én személy szerint azt a videós dolgot tartom a legjobb ötletnek.Szépen felveszed,ha nagyobbak a gyerekek akár ők is felvehetik és másnap szembesítitek a videóval.Nekem ez ugrott be legelőször.
2010. aug. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

A videó jó ütlet, de nem biztos, hogy beválik.


Én írtam korábban a nagybátyámról.

A gyerekek pár évig videózták, miket produkált részegen. Énekel, táncol, baromkodik stb. Alkalmanként elhozták megmutatni, és akkorákat nevettek, hogy mi is beszáltunk. (Nem mondhatnám, hogy vicces volt)Gondolom így vezették le a feszültséget, álltak bosszút az apjukon, vagy ilyesmi.


Egyrészt jó, mert a gyerekek nevettek rajta, tehát kicsit feloldódtak. Elég rossz példa van előttük, remélheteőleg ők nem nyúlnak alkoholhoz.

Viszont nagybátyám már olyan mélyre süllyedt, hogy ezzel sem lehetett rá hatni.

2010. aug. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Vedd fel kamerával mikor részeg és egy józan pillanatában mutasd meg neki.Hátha attól észhez tér.
2010. aug. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!