Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi idegesíti legjobban a...

Mi idegesíti legjobban a férfiakat, mivel lehetne borsot törni az orra alá?

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy a férjem újabban megint elköveti azt,ami engem halálosan idegesít.Vissza akarok neki vágni,"bosszút állni".Légy szíves ,ötleteket ,tippeket adni!Kioktatást nem kérek,és lehetőleg csak a kérdésre válaszoljatok,légyszi(én is tudom, hogy nem éppen helyes,de más megoldás nincs)Aki nem tud érdemben válaszolni,inkább ne is írjon semmit....
2010. aug. 2. 06:02
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
49%

Segíts neki, azt csináld.

Egy középkorú nőnek előbb jut eszébe a szívatás, mint, hogy emberi módon forduljon egy problémához?? Van olyan szánalmas, mint az alkoholprobléma.

2010. aug. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
77%
vedd el tőle a bakkártyát,csak annyi pénz legyen nála,ami épp kellhet (pl munkába ebédre)...annyi sose legyen nála,amiből több jön ki 3 sörnél...(nagyiméknál ez bevált,eleinte lázongott a papa,de aztán rájött,hogy ez nem fog változni...nincs pénze,nem tud inni...jah,ismerős kocsmáknak meg 2meg van tiltva",hogy adjanak neki hitelt)
2010. aug. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
68%

nyuszika, az a pasas, amelyik iszik és nem hajlandó leszokni egy válópert érdemel....amelyik meg fojtogat, az látleletet, rendőrségi feljelentést és válópert...


de persze józanul mindent megbán, legközelebb mit fog megbánni, hogy seggrészegen nyomorékká vert vagy agyonütött téged?

2010. aug. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
Már bánom,hogy feltettem ide a kérdésemet.... 1-2 normális válaszadót kivéve,igazán sok "kedves,segítő szándékú" választ kaptam... "Köszönöm szépen"
2010. aug. 2. 07:17
 15/35 anonim ***** válasza:
71%

Idegesítő dolgok:

- állandó hiszti

- 3 percenkénti aggódó telefonhívás

- a különböző használati tárgyak naponta máshová tétele takarítás címszó alatt

- fejfájás a hét hét napján

- a ruha igazgatása, orrtörlés, vállakról a létező/nemlétező korpa lesöprése baráti társaságban

- folyamatos értelmetlen szövegelés

- nyaggatás valamiért (10000 Ft-s sál... :@)


Javaslom, hogy nézd meg a "Hogyan Veszítsünk El Egy Pasit 10 Nap Alatt?" című filmet, abból bőven meríthetsz ötleteket.


De én meggondolnám a helyedben, hogy egy ilyen részeges és agresszív álla... embert mennyire éri meg felidegesíteni...

2010. aug. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
80%

Szia!Én párommal is ez volt a probléma. Elmentünk bulizni mindig összevesztünk mert ő sokat ivott idiótaságokat csinált igaz engem nem bántott. S amikor betelt a pohár ő azt mondta h őt az zavarja h én dohányzom.

Mondtam neki h jól van apuka akkor a ma esti koncerten cseréljünk én iszok te cigizhetsz. Na én csak fele olyan csúnyán viselkedtem mint ő előtte minden alkalommal és belátta h ez így nem jó. Azóta 2 havonta elmegy sörözni a haverokkal de ha együtt vagyunk sose iszik, sose jön ittasan haza így nincs vita. Én meg leszoktam a cigiről. Sok sikert

2010. aug. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
A két utolsó válaszolónak köszönöm az emberi hangú válaszokat!Az a baj,hogy hiába szembesítem vele ,milyen részegen,ő ártatlan báránynak tartja magát,"nem is iszok sokat,más is iszik" jelszóval.Józanul tényleg az,nem véletlenül nem váltam el tőle.Azon már én is gondolkodtam,hogy én is berúgok,hogy lássa,milyen is az...De nem alacsonyítom le magam ezzel se a gyerekeim,se magam előtt...Meg ez egy ütőkártya lenne a kezében,amit ellenem fordíthat."Te is iszol" jelszóval.
2010. aug. 2. 08:04
 18/35 anonim ***** válasza:
54%
Értem sajnos akkor nem tudom mi lenne a helyes! Én berugásomhoz kb 2 deci pia kellet nem birom:D Az is beválhat h nem foglalkozol vele se józanon de részegen. Hátha rádöbben ha nem változtat elveszít.
2010. aug. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
62%
Amikor bevan állitva,szoval van benne szépen lopdd ki a pénzét,és még szidd le,hogy látod milyen hülye vagy részegen elhagytad valahol.Üres zsebekkel nem fog inni.Ez a folytogatás téma,nagyon csunya részegen ne is válaszollj neki.Kijozanodik meg monnd meg neki,hogy feljelented.Nehéz, velük akkor én már megigértem a férjemnek,ha felém áll részegen és még neki áll feljebb ráöntöm a forro kaját a tüzhelyröl.Véletlen magáraboritotta,aztán pattoghat.Azota csendesebb.
2010. aug. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
83%

Azt gondolom, hogy ha "borsot törsz az orra alá" azzal nem oldod meg az alkoholproblémáját. Lehet, hogy csak még jobban megnehezíted. Azért azt ne felejtsük el, hogy nehéz letenni az italt, ha az ember rákapott. Azt írtad, nem megy szép szóval, mert mindig valahogy megmagyarázza a dolgot. Szerintem egy megoldás van. Rá kell ijesztened!

Költözz el, és kösd a "józan élet" feltételhez az újrakezdést!

2010. aug. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!