Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi idegesíti legjobban a...

Mi idegesíti legjobban a férfiakat, mivel lehetne borsot törni az orra alá?

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy a férjem újabban megint elköveti azt,ami engem halálosan idegesít.Vissza akarok neki vágni,"bosszút állni".Légy szíves ,ötleteket ,tippeket adni!Kioktatást nem kérek,és lehetőleg csak a kérdésre válaszoljatok,légyszi(én is tudom, hogy nem éppen helyes,de más megoldás nincs)Aki nem tud érdemben válaszolni,inkább ne is írjon semmit....
2010. aug. 2. 06:02
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
81%
Mondd azt neki, hogy te éppen azokra az intim együttlérekre vágysz, amit alkoholos állapotőban képtelen teljesíteni. Ez pedig alapjaiban rengeti meg a házasságotokat.
2010. aug. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
43%

TE BETEG VAGY!

Ha probléma van a házasságban, akkor beszéljétek meg!!! Fasza lesz, hogy esetleg a gyerekek is ezt fogják végignézni...lehet, hogy melettetek soha nem válnának felnőtté. Ne is akarjatok közös gyereket.!!!Ilyen stílus mellett csak a gyereknek ártanátok!

2010. aug. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
Hidd el,már rengeteget agyaltam ,mit tegyek. valószínűleg már csak a megszokás,kényelem,vagy nem tudom mi tart minket össze.Biztos nem szeret,mert akkor lemondana az italról.Már egy párszor megpróbálta,pár hónapig nem ivott.De valami mindig készteti rá,hogy visszaessen.Már kínomban nem tudom mit tegyek vele,ezért jutott ez a gyerekes bosszú,borstörés az eszembe.....Patthelyzet.Válni a mai világban,pláne ahol gyerekek vannak meggondolandó.Egyedülállóként nagyon nehéz, a házról nem is beszélve,ki menjen,maradjon,stb.
2010. aug. 2. 08:18
 24/35 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem nem bosszantani kell a férjet, hanem MEGBESZÉLNI VELE a problémákat.

(Bár én azonnal kidobtam az exemet, amikor majdnem kezet emelt rám: kiabált velem és a lökött haverját értékelte többre nálam. Fojtogatás semmiképpen nem férne bele részemről egy párkapcsolatba!!!)

2010. aug. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
16%

Hát pl. ezért nem fogok férjhez menni soha...!

Kérdésre válasz: szerintem is megbeszélni minden problémát!

2010. aug. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
67%

Valami megoldást sügősen találnod kell, ha más nem megy, hagyd ott. Sajnos alkoholfüggő, ehhez orvosi segítség szükséges. Szerintem ne idegesíteni próbáld, mert úgy sem fogja elismerni, hogy sokat iszik. Próbáld rávenni, hogy menjen orvoshoz, akár menjetek együtt. Ha az orvos ráijeszt, vagy beutalja kzelésre, lehet nem iszik többet.


Sajnos a családomban van példa, a "csak iszok, nem is vagyok részeg" dologra. Nagybátyám kezdte így, nagynénémnek hiába mondták, keressenek orvost, ő is azt mondta, hogy a pár berugás még nem gond. A havi 1-2 részegségből, havi 4-5, 10-12, majd heti 1-2 stb. lett. Ma már 50 évesek. Hazamegy nagybátyám a munkából, semmit nem csinál, csak iszik. Hétvégén állandóan részeg. 2 középikolás gyerekük van, el lehet képzelni milyen az életük. Ha nincs kaja, ruha nem számít, csak pia legyen. Ha nincs rá pénz, veri a családot. Rendszerese látogató a rendőrség. Egyszerűen nem hagyja ott.

Szerencsére a munkája még megvan nagybátyámnak, mert annyira jó szakmunkás, hogy még mámorosan, másnaposan is megirigyelhető, milyen szépen dolgozik. Viszont előtte rengeteget maszekolt. Rengeteg pénzt vihetne haza, hát ő inkább iszik.

2010. aug. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim válasza:
75%
Szerintem a legjobb az lenne, ha felvennéd telefonon, vagy kamerán amikor be van rúgva, és amikor rendes józan állapotban van megmutatnád neki a videót, szerintem elszégyellné magát.
2010. aug. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
A kommentem a 08.08-as válaszolónak szólt.A ki pedig azt írta nagy betűkkel,hogy beteg vagyok azt üzenem,hogy olvassa már végig,miket ír,utána itélkezzen ,és alkosson véleményt.A közös gyerek vállalás mondata,kicsit sántít,mivel 2 nagy gyerekünk van,bocsi.
2010. aug. 2. 08:23
 29/35 anonim válasza:
40%

07:07

"Becézgesd, folyamatosan duruzsolj a fülébe, emlékeztesd, hogy titeket tényleg csak a halál választhat el egymástól. "

ettől még otthonról is a kocsmába fog szökni ez a pasi. .))))))

*


hát kedves kérdező, a problémamegoldóképességed(azaz az IQ-d) nulla.

a házasságbeli problémákat nem kicsinyes kis bosszúkkal szokás megoldani.

mit látnak tőled a gyerekeid? te köszönöd itt a vicces válaszokat, én köszönöm neked, h szemétségre tanítod a gyerekeidet.

gratulálok, így korcsosul a világ.

ha annyira nem bírod a házasságodat, eredj a bíróságra és válj el.

ha meg nem akarsz, akkor ne panaszkodj; ki milyen virágot szakított, olyat szagoljon.

istenem, hová jutunk már?!

de még csak nem is azt szégyelled, h baromságot kérdezel- vagy jelen esetben akarsz megtenni-, hanem mert, h neked nem válaszolnak normálisan...

jajajaj, minnyá megsíratlak.

2010. aug. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Ilyen rosszindulatra már nem is reagálok inkább...Részemről befejeztem,nem érdekel a hozzád hasonlók válasza.Kaptam egy pár jó tanácsot,azoknak köszönöm! A többi meg nem érdekel....Sziasztok!
2010. aug. 2. 08:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!