Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 1 hónap után megkérnék a...

Ha 1 hónap után megkérnék a kezetek, igent mondanátok?

Figyelt kérdés
25 éves lány vagyok, egy hónapja vagyok együtt egy férfival..és tegnap elképesztő mód megkérte a kezem. Gondolkodási időt kértem.. szívem szerint igent mondanék, még soha senki iránt nem éreztem ilyet..pedig volt pár több éves kapcsolatom... Elég reális típus vagyok, mi van ha 1 év múlva már nem lesz az a nagyon furcsa vonzódás, szerelem? ugyanakkor akivel 5 évig voltam..annál ennek az érzésnek a töredékét sem éreztem...
2010. aug. 2. 00:12
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
48%

Figyelj, miért ne mondhatnál igen, hiszen nem holnap visz az anyakönyvvezető elé? :) a jegyesség meg semmire nem kötelez.


De hozzáteheted, hogy fél év múlva azért térjetek vissza erre, hogy valóban mindketten biztosak vagytok-e ebben. ez alatt az idő alatt ismerd meg, és találj választ az előttem szólónál feltett kérdésekre, pl hogy kezeli a konfliktusokat, stb... ha mindenben megnyugtató választ kapsz, akkor nincs akadálya a dolognak :) sok sikert!


31/N

2010. aug. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
mondj igent, de az esküvővel várjatok egy vagy másfél évet legalább!!! addigra kiismered. csak akkor házasodj meg, ha tényleg 100% úgy érzed, a jegyben járás lehet egy köztes állapot.
2010. aug. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

igen, benne van a pakliban hogy pszichopata, és magához akar láncolni és olyna lesz mint az Egy ágyban az ellenséggel-ben,


de az is lehet hogy úgy érezte most találta meg álmai nőjét, és nem akarta vesztegetni az időt csak megmutatja, hogy komolyak a szándékai,


mindkettőhöz idő kell, hogy kiderüljön, mi az igazság, légy picit óvatos, de azért nyugodtan éld bele magad :)


figyeld, hogyna viselkedik másokkal, mennyire hamar jön ki a sodrából, ha lesznek intő jelek, észreveszed őket, lehet hogy semmi baj nincs vele csak hősszerelmes típus.


járjatok jegyben és mondd meg neki, hogy szeretnéd hogy megismerjétek egymást jobban, mielőtt 50évre elköteleződtök.

2010. aug. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Pár évvel ezelőtt még azt mondtam volna, hogy ne. De az elmúlt pár évben annyi olyan házasságot láttam tönremenni, ami előtt 100 évig jártak, hogy most már azt mondom, semmi garancia sincs semmire. Az egyetlen dolog ami mégis egy picit a "nem" felé billenti a mérleget, az együttlakás. Én nem mentem volna hozzá a férjemhez úgy,hogy legalább fél évet nem élek vele együtt. Szóval max. ezt gondold át. De ha úgy érzed ő az Ő, akkor hajrá.
2010. aug. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
én 2 hét után mondtam igent,két hónap múlva összeköltöztünk,másfél éve együtt élünk ;) imádjuk egymást :)
2010. aug. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Nekem 3 hét után kérte meg a párom a kezem, bár ebben hivatalos dolog is volt.

Azt mondta, ha nem nősül meg, el kell hagynia az országot, de ha nem szeretne, nem venne el. Olyan jóravalónak tűnt, mondtam, hogy rendben. Persze mondtam, ha csak a papírok miatt venne el, akkor is hozzámegyek, csak mondja meg. De ő bizonygatta, hogy nem csak a papír kell. Rá fél évre összeházasodtunk, közben egyre jobban megismertem, és tudtam, hogy jó válsztás volt. Ennek már 8 éve, nagyon szeretjük egymást, boldogok vagyunk, jobb férjet nem is kívánhatnék. És el sem tudom mondani, mennyire örülök, hogy akkor vállaltam a "kockázatot".

2010. aug. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!