Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 1 hónap után megkérnék a...

Ha 1 hónap után megkérnék a kezetek, igent mondanátok?

Figyelt kérdés
25 éves lány vagyok, egy hónapja vagyok együtt egy férfival..és tegnap elképesztő mód megkérte a kezem. Gondolkodási időt kértem.. szívem szerint igent mondanék, még soha senki iránt nem éreztem ilyet..pedig volt pár több éves kapcsolatom... Elég reális típus vagyok, mi van ha 1 év múlva már nem lesz az a nagyon furcsa vonzódás, szerelem? ugyanakkor akivel 5 évig voltam..annál ennek az érzésnek a töredékét sem éreztem...
2010. aug. 2. 00:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%
Én biztos hogy nem mondanék igent.
2010. aug. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%
Nem hinném. 1 hónap elég kevés.
2010. aug. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%
Nem, nem mondanék igent. 1-2év után már lehetséges.
2010. aug. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
94%
nekem 1 hónap baromi kevésnek tűnik, de te tudod, h. mit érzel, úgyh. nehogy az itten tanácsok alapján döntsd ezt el.
2010. aug. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
28%
Aki mer az nyer!!! Mindent bele! Ez olyan filmbeli szép szerelemnek tünik,én igent mondanék!Sok Boldogságot!Ja és gratula!
2010. aug. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
85%

Csak te ismered a helyzetet, az barátodat. Még ha csak 1hónapja vagytok csak együtt (ami nagyon kevés), lehet, hogy egyébként régóta ismered, és tudod, mennyire bízhatsz benne.


Egy biztos: a te életedről van szó, neked kell döntened. Nem a barátnőidnek, nem az anyukádnak, és _semmiképpen_ az itteni válaszadóknak.

Bölcs döntést kívánok! :)

2010. aug. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
89%

1 hónap nagyon nagyon kevés.Ha ő az igazi,akkor egy év múlva is ő marad az igazi!Ha pedig elmúlik ez a szerelem egy év után,akkor a házasság se tudta volna életben tartani.

Aki tényleg komolyan gondolja a házasságot,az szinte nulla ismeretségre nem képes azt esküdni az oltárnál,hogy csak vele és soha többé senki mással.

2010. aug. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
89%
Bántalmazó emberek is hamar kérik meg a lány kezét, nekem ez nagyon gyanús, nem is ismerhet meg téged. Aki meg tv-beli szerelmet szeretne élni, nem valóságosat annak üzenem, kapcsoljon el a romantikus sorozatok csatornáról sürgősen, ha nem akar úgy maradni
2010. aug. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
76%
Biztos nem.
2010. aug. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
78%
én tuti igent mondanék, de a heveskedő húzásaim miatt szívtam már.
2010. aug. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!