Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért beszélnek úgy a szűlők...

Miért beszélnek úgy a szűlők a gyermekeikkel, mint egy kutyával?

Figyelt kérdés
"Hülyegyerek, gyere ide de azonnal!" "Megverlek!" "Takarodj a f. szba!" "Húzzál!" stb...

2020. jún. 28. 23:07
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem "a szűlők", hanem bizonyos szülők. Mindegyiknél más és más oka lehet.
2020. jún. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
A nagy baj az, hogy sokan nem képesek megtalálni az arany középutat. Vagy mindent ráhagynak a gyerekükre, azt is, ha velük nagyon pofázik, vagy pedig jelentéktelen dolgokért is üvöltöznek.
2020. jún. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
62%
Mert az esetek nagy részében olyan embereknek lesz gyerekük manapság, akiknek egy tengerimalac se lenne való, nemhogy gyerek.
2020. jún. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
95%
15. vagyok. Azért a "nagy részt" nem mondanám.
2020. jún. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó. Csak hallottem az utcán, családban ezeket a mondatokat.
2020. jún. 29. 10:33
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Velem beszéltek így! Konkrétan egyrészt ilyesmiket mint a példában de a korhatáros filmekből szedett szövegeket is hogy így verik ripityára a fejem meg úgy köpöm ki majd a fogaimat. Mentő visz majd el ha 4-esnél rosszabb lesz a bizonyítványban. Ezt egyébként akkor el is hittem gondolván ha szimpla rossz jegyért is kikapok , akkor ugyan miért ne kerülhetnék kórházba bizonyítványbeli rossz jegyért??Régen volt de annyira régen hogy ezt 10 évesnél fiatalabb korban is megkaptam.
2020. jún. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
92%
Velem is így beszélt anyám egész gyerekkoromban. Nem vagyunk sem prolik, sem cigányok. Anyám egyszerűen csak idegbeteg volt (most is az). Én amint lehetett leléptem, azóta alig járok nála.
2020. jún. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
92%
Nagybátyámék eljöttek a gyerekükkel, 2,5 éves volt a kisfiú (nem vagyunk cigók). A gyerek anyjától az "ökörpalánta" volt a legszebb kifejezés, amivel a gyereket illette, és kb. csak üvöltözni tudott vele. 4. feleség amúgy, gondolta, jól megfogja a f...szit a kölyökkel, csak ezért kellett neki nyilván. (Én már elmegyek itthonról, ha jönnek.)
2020. jún. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
87%
Sok helyen csak szeretnék, ha úgy beszélnének velük mint a kutyával.
2020. jún. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
64%

Nem vagyunk cigányok, prolik de a nevelőapám úgy beszélt velünk mint a kutyával. Mert neki nincs türelme mert dolgozik....

Ilyen mondatokra emlékszem.

- kur..va anyádért nem érted meg te agyhalott.(3 éves öcsémnek, mert nem tudta melyik a nemzeti sport)

- a szíved rohadjon meg, hogy mesét kell nézni

érdekelne, hogy kb 5 évesen ez miért vétek.

2020. jún. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!