Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakivel ezt történik,...

Ha valakivel ezt történik, akkor mit csinál?

Figyelt kérdés
Éhes vagyok,de nincs itthon semmi.Jövőhéten lesz anyámnak pénze valamikor.Nekem van pénzem,megtakarított,de azt másra kaptam.Eddig nem mondtam el,hogy van zsebpénzem,de ha megmondanám,anya elköltené.Gondoltam rá,hogy elmegyek egy hamburgerért,vagy valami,és itthon azt mondom hogy átmentem a barátnőmhöz,mert olyan éhes vagyok...:s De hát ha holnap se kap anyám pénzt,akkor mit fogunk enni?Már zsiros kenyeret se tudok,mert elfogyott minden...EZ A KÉRDÉS NEM KAMU!!!
2010. aug. 1. 17:25
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
53%
jól döntöttél, én is sokszor vagyok így minden kicentizve nekem semmi kicsim eszik csak ilyenkor. ha van neked és gondba lesztek olcsóbb dolgokkal segítgess be anyud nagyon fog örülni.
2010. aug. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Sz@r ez az egész így ahogy van.A fiam osztályában is van olyan kamasz, nem is egy, akik ájuldoznak az éhségtől, a tanár meg üvölt, hogy miért nem figyel.És az a baj, hogy aki rokkant nyugdíjas, ledolgozott annyit, amit más álmában sem tudna, és kiszúrják a szemüket 30-40ezer ft-al.Az állam szégyene.Ne sajnáld anyudtól a pénzed, gondold el neki milyen rossz lehet, hogy tudja, hogy éhes vagy, és nem tud mit adni enni.Egy szülőnek ez borzalom lehet.
2010. aug. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
53%

Városban éltek, vagy faluban?


Mert ha faluban, vagy esetleg a város olyan részén ahonnan nincsenek messze a termőföldek, akkor keressetek egy kukorica földet! Éppen most van olyan állapotban hogy alkalmas főzésre, még a takarmánykukorica is!


Nálunk nemrég az volt vacsorára és az egész család jól lakott belőle, nagyon laktató.

2010. aug. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
53%
Tényleg, mi is lopjuk a kukoricát. Mondjuk nálunk nem nehéz, falun lakunk, kimegyek az utca végére és az már a határ, ott van a szántóföld. Csak 400 méter választ el tőle.
2010. aug. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez sajnos lopás, dehát Istenem! Ha nekem lenne ennyi kukoricám én is adnék az éhezőknek!
2010. aug. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
53%

Kedves Kérdező!


Édesanyád biztosan megérdemli hogy most egy kicsikét kisegítsd. Sőt én a te helyedben magam készítenék ételt, mint már előttem írták fillérekből is meg lehet oldani, ráadásul annak is aki nem tud főzni. Én zacskós levest, smacket, tejfölös tésztát, rántottát, tükörtojást, mirelit cuccokat szoktam csinálni. Hidd el többszörösen megtérül majd ha most segítesz egy picit, na meg a lelkiismereted sem fog marcangolni. Elhiszem hogy milyen rossz ha spórolt pénzedet fel kell hogy áldozd, nem kell odaadni az összeset, sőt ne is add oda hanem vásárolj be, készíts kaját. Igazán nem pár száz vagy egy két ezer forinton fog múlni a dolog.

2010. aug. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!