Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakivel ezt történik,...

Ha valakivel ezt történik, akkor mit csinál?

Figyelt kérdés
Éhes vagyok,de nincs itthon semmi.Jövőhéten lesz anyámnak pénze valamikor.Nekem van pénzem,megtakarított,de azt másra kaptam.Eddig nem mondtam el,hogy van zsebpénzem,de ha megmondanám,anya elköltené.Gondoltam rá,hogy elmegyek egy hamburgerért,vagy valami,és itthon azt mondom hogy átmentem a barátnőmhöz,mert olyan éhes vagyok...:s De hát ha holnap se kap anyám pénzt,akkor mit fogunk enni?Már zsiros kenyeret se tudok,mert elfogyott minden...EZ A KÉRDÉS NEM KAMU!!!
2010. aug. 1. 17:25
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Hát...igen itthon van ilyen..és feltételezem hogy nem mi vagyunk az egyetlenek az egész országban,pedig még kisebbséghez sem tartozunk...anya rokkantnyugdíjas,és minden pénzt megesznek a számlák,szó szerint máról holnapra élünk...nem tudom mi lesz ezzel az országgal...
2010. aug. 1. 17:44
 12/26 anonim ***** válasza:
70%
Nekünk volt hogy 3 hétre kellett 6000 ft-ot beosztani (2 főre). Ha így alakul vásárolj be magatoknak, olcsó energiadús ételeket, hogy kibírjátok valahogy.
2010. aug. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
78%
Gondolom szeret téged és tényleg nem szabad hagyni hogy éhhezen
2010. aug. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
60%
Nálunk ugyanez a helyzet, csakhogy az én anyám gyűlöl, amikor betötöttem a 18-at azt mondta, hogy egy ilyen f*szk*cs*gnek nem ját torta sem, úgy kell gyüjtögetnem a pénzemet, mert nem különben nem lenne miből valamit is megvenni, amit szeretnék. Lehet, hogy a kérdező is így gondolja, ha odaadná a pénzét, akkor fél évig nem tudna venni magának pl. egy tollat sem.
2010. aug. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
53%
jah nálunk is ez van anya rokkantnyugdíjas.... csak ha nem volt mit ennünk akk anya kért kölcsön az egyik barátnőjétöl egy kis kajára... mi meg a számlákkal vagyunk elmaradva me anya inkább kaját vesz....:S
2010. aug. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi pénzed van félretéve kedves kérdező?adok tanácsot miket lehet főzni fillérekből...bízd ide,voltam én is így...de még élek :)
2010. aug. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
53%
Van olyan kaja is amit meg lehet csinálni 200ft-ból
2010. aug. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Igazuk van a többieknek,hogy nem titokban kell enni,hanem,ha tudsz vegyél olyan kaját,ami kettőtöknek elég,amig nem kap anyud pénzt.Ha máról hólnapra éltek,akkor miből van megtakarított pénzed? Azt írtad kaptad,kitől?Ő nem tud most segíteni nektek?
2010. aug. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
*holnapra
2010. aug. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
53%

olcsó kaják: krumplistészta/paprikáskrumpli

paradicsomos káposzta(mmmmh! :)

tészták általában olcsók,sok,és sokféleképp készíthető(pl tejfölöstészta,sajtostészta stb.)

2010. aug. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!