Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakivel ezt történik,...

Ha valakivel ezt történik, akkor mit csinál?

Figyelt kérdés
Éhes vagyok,de nincs itthon semmi.Jövőhéten lesz anyámnak pénze valamikor.Nekem van pénzem,megtakarított,de azt másra kaptam.Eddig nem mondtam el,hogy van zsebpénzem,de ha megmondanám,anya elköltené.Gondoltam rá,hogy elmegyek egy hamburgerért,vagy valami,és itthon azt mondom hogy átmentem a barátnőmhöz,mert olyan éhes vagyok...:s De hát ha holnap se kap anyám pénzt,akkor mit fogunk enni?Már zsiros kenyeret se tudok,mert elfogyott minden...EZ A KÉRDÉS NEM KAMU!!!
2010. aug. 1. 17:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%
Velem is volt ilyen, és természetesen én odaadtam anyámnak, azzal, hogy majd fizetéskor visszaadja. Nem csak te vagy éhes, hanem anyukád is, ne legyél már ennyire önző.
2010. aug. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
75%
nem vagy te kissé önző, kedves kérdező??
2010. aug. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
75%
Add oda a pénzed anyukádnak!! Milyen dolog hogy te jól laksz anyukád meg éhezik??
2010. aug. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
68%
Mondj anyának egy kisebb összeget, és vegyetek abból valami ennivalót.A többi nálad marad, nem is tud majd róla.
2010. aug. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
72%
Hazudni szemét dolog anyukádnak! Gondolom,eddig az ő pénzéből ettetek. Add oda a pénzed,mert enni fontosabb,mint elszórakozni vagy valami mást venni!
2010. aug. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
86%
Egy hamburger árán már kapsz egy kg kenyeret meg egy doboz olcsóbb rámát. Anyukád is tudna enni és te is jóllaknál.Többet ér mint a hambi.Vegyél és mond azt,hogy volt 500 ft-od abból vetted.Nem kell tudnia mennyi spórolt pénzed van.
2010. aug. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
79%
Utolsónak igaza van, vegyél egy 1-2kg kenyeret és margarint vagy valmit hozzá.És máris tudtok enni.
2010. aug. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
...Elmentem a boltba...bevásároltam magunknak...
2010. aug. 1. 17:39
 9/26 A kérdező kommentje:
nem vagyok önző..itt más a probléma de azért köszi
2010. aug. 1. 17:40
 10/26 anonim ***** válasza:
89%

Jézususom! Én meg dagadt vagyok. Azt hittem itthon nincs ilyen. Mindjárt elbőgöm magam.

Tényleg jó ötlet, ha nem mondod meg, hogy mennyi van, de ne hagyd Őt éhezni.

Csak azért írtam ezt a lehetőséget, mert az anyukádat nem ismerem.

2010. aug. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!