Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor lehet otthonról leghamar...

Mikor lehet otthonról leghamarabb elköltözni? Részletek lennt.

Figyelt kérdés
Szóval az a baj h több éve már csak szívok ebben a családban...:(Anyám állandóan szekáll,parancsolgat nekem,nem enged sehova se és ez már olyan szinten kikészít hogy már legszívesebben elmennék innen a lehető leg gyorsabban.Már 18 elmúltam és lenne is hova mennem.Jogilag én ezt megtehetem?Valaki visszafoghat? Egyszerűen itt pokoli az életem,nem tudom hogy ki van velem hasonló helyzetben,de kérlek titeket h segítsetek,és értelmes tanácsokat adjatok.Főleg felnőtt emberek válaszát várom akik tényleg tudnak valami biztosat mondani.
2010. aug. 1. 13:13
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Nem értem az ilyen szülőket.Mindenki mondja, hogy a gyerek a hibás.Na persze nem csak a gyerek a hibás. Sajnálom, hogy ilyen a viszonyod vele. Idővel rájön, hogy viselkedett.

Remélem azért rendbe jönnek a dolgok

2010. aug. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Menj el dolgozni, és kültözz külön! Viszont ha már elköltözöl, többé nem várhatod el, hogy a szüleid bármiben is segítsenek...
2010. aug. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Hát apura számíthatok!És ez fordítva is ígylesz...

14:48 előtted le a kalappal végre kaptam egy értelmes hozzászólást.

Megfogadom a tanácsod és nem megyek neki fejjel a falnak.

Megpróbálok a lehető legjobban tanulni az iskolában hogy az életben sokra vihessem,apuval a vállalkozást visszük tovább,ezt már elterveztük.

Valószínüleg neked is érdekes szüleid lehetnek.Igaz azt mondják minden családban van vmi gond vagy hülyeség...De itt már elég gázos.Az érdekes az hogy valamikor annyira jó minden de többször van az h nagyon szar...

Köszönöm a válaszod 14:48-as kommnetelő kívánok neked is nyugodtabb és szebb életet:D

2010. aug. 1. 15:10
 24/29 anonim ***** válasza:

14:48 as vagyok ismét:)

pontosítok, nem az én szüleim, hanem a férjemé.nekem már nem élnek a szüleim.

pont ezért tudom, h milyen szar amikor csak magára számíthat az ember és milyen nagyon nehéz a mai világban.

egyébként fiú vagy v lány?édesapáddal beszéltél már erről, mármint a jövőről?milyen cégetek van ha nem titok?remélem édesapád megért és segít (mégis másabb mint egy távolabbi rokon vagy barát).ha az elején van segítséged könnyebb lesz később.a lényeg h megnyugodj.én is mindig azt mondom h inkább eszek zsíroskenyeret és dolgozok látástól vakulásig de független életem és nyugalmam legyen meg.meg az önbecsülésem.az mindennél fontosabb.

2010. aug. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Fiú vagyok:D

És igen beszélgettem már apuval a jövőről.

Az a célja h angolul vagy németül tanuljak meg egy erős szinten és akkor nagyon jól fog menni az építőipari cégünk.

2010. aug. 1. 15:29
 26/29 A kérdező kommentje:

Jó veled beszélni 15:21 :D

Nincs kedved beszélgetni MSN-en ha nem probléma?

Azt hiszem sokat tanulhatnék tőled.

2010. aug. 1. 15:33
 27/29 anonim ***** válasza:
hát msn-t már töröltem a gépről, a skypeomnak meg elfelejtettem a jelszavát, olyan rég használtam :)de a férjem skype-ján tudunk beszélni ha gondolod.ha van neked is akkor szólj és megbeszéljük.
2010. aug. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

alfaromeo-17

Gábor vagyok amm:D

És köszi.Tudod kell egy idősebb ember akivel tényleg lehet beszélgetni.

2010. aug. 1. 15:49
 29/29 anonim ***** válasza:
ha minden igaz felvettelek:)
2010. aug. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!