Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tényleg olyan nagy bűn?

Ez tényleg olyan nagy bűn?

Figyelt kérdés

Én egy büfében dolgozom és sok kamionos áll meg kávézni vagy enni. Kb fél éve vagy 10 kamionos állt meg és volt közöttük egy nagyon helyes és kedves srác. Azóta ő is megszokott néha állni, ha meg csak elmegy akkor mindig dudál :). Szőkés barna haja van és sötétkék szeme ami szerintem tök szép :D (24 éves)

Szoktunk beszélgetni is néha. Nagyon megbízható, kedves, megértő és rendes ember. Azt hiszem szerelmes lettem (de lehet hogy ő is :D)...1-2 barátnőmnek meséltem róla ezt azt és szerintük hülye vagyok hogy szerelmes vagyok. Ez vicces...azt mondták, hogy a kamionosok nem keresnek sokat, és? Engem ő érdekel és nem a pénze. Próbálnak lebeszélni róla, hogy valami pénzes pasit szerezzek inkább. Mondtam is nekik, hogy elég hülyék, mert nem a pénz számít. Ha rendes akkor kit érdekel a pénz? Mert engem nem.

Szerintetek ez tényleg ekkora bűn?

22/L


2010. aug. 1. 11:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ne hülyéskedj már:)

A barátnőid honnan veszik ezt a baromságot?Nagyon jól keresnek a kamionosok, ráadásul világot látnak, lehet menni velük stb.

Én is mondtam a férjemnek tegye le a jogsit rá és menjen.Igaz ritkábban lesz itthon de lényegesen jobban élnénk.Vagy a barátnőid azt hiszik csak az "öltöny-nyakkendős" úriemberek keresnek jól?

Akkor meglepődnének.

De különben sem ez a fontos.Vágj bele;)

2010. aug. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem bűn!:)

Én elhívnám egy esti sétára vagy ebédre!:)

2010. aug. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hát megmondom a barátnőd egy buta csaj!:(

Nem a pénzéért kell egy férfit szeretni!Én amikor nem álltam jól anyagilag a csajok szinte rám se néztek. Most hogy beindult a vállalkozásom havi nettó 350-400 bejön.És ez nagyon jó,mert egydül élek és vidáman el vagyok.Van házam autóm és biztos anyagi hátterem.És hidd el hogy azóta csak úgy tapadnak rám a nők mint a légy a légypappírra...:S És nem örülök neki!Mert a hasznot nézik bennem nem saját magam.Úgyhogy ha tettszik a kamionos lány akkor hajrá:P 22Éves vagy előtted az élet tessék pasizni.

2010. aug. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Elnézést.

Kamionos pasi:D

Úgy látszik sokat jár a fejembe a lány szó:)

igen szeretnék találni mostmár egy rendes lányt:)

2010. aug. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!