Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tényleg olyan nagy bűn?

Ez tényleg olyan nagy bűn?

Figyelt kérdés

Én egy büfében dolgozom és sok kamionos áll meg kávézni vagy enni. Kb fél éve vagy 10 kamionos állt meg és volt közöttük egy nagyon helyes és kedves srác. Azóta ő is megszokott néha állni, ha meg csak elmegy akkor mindig dudál :). Szőkés barna haja van és sötétkék szeme ami szerintem tök szép :D (24 éves)

Szoktunk beszélgetni is néha. Nagyon megbízható, kedves, megértő és rendes ember. Azt hiszem szerelmes lettem (de lehet hogy ő is :D)...1-2 barátnőmnek meséltem róla ezt azt és szerintük hülye vagyok hogy szerelmes vagyok. Ez vicces...azt mondták, hogy a kamionosok nem keresnek sokat, és? Engem ő érdekel és nem a pénze. Próbálnak lebeszélni róla, hogy valami pénzes pasit szerezzek inkább. Mondtam is nekik, hogy elég hülyék, mert nem a pénz számít. Ha rendes akkor kit érdekel a pénz? Mert engem nem.

Szerintetek ez tényleg ekkora bűn?

22/L


2010. aug. 1. 11:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Bűn a fenét, de megjegyzem a kamionosok azért az átlag keresetekhez képest nem élnek olyan rosszul. Nem is egy királyi élet, de meg lehet belőle élni, így amit a barátnődék mondanak alaptalan.
2010. aug. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

az a vicc . hogy apám is kamionos mégis milliomos. szerintem a kamionosok nagyon sokat keressenek ..

amúgy nem bűn ez a normális.

2010. aug. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmasak a barátnőid gondolatai. Egyébként a kamionosok egyáltalán nem keresnek rosszul. :) Ha már a szakmánál járunk, akkor az a nagyobb gond, hogy rengeteget vannak távol. Egyáltalán nem bűn!! :)
2010. aug. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy bűn. Attól, hogy valaki mindig úton van, az még nem jelenti azt, hogy nem rendes ember. Hülye sztereotípiái vannak a barátnőidnek. Csak megjegyzem, hogy a kamionsofőrök nem keresnek túl rosszul, főleg akik külföldre is járnak. Több haveromnak is az az apja és mindent mondhatok róluk, csak azt nem, hogy szegények. Sőt, szoktam is őket irigyelni, hogy ingyen bejárhatják a fél világot, amikor elmennek az apjukkal egy hosszabb fuvarra.
2010. aug. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
a kamionosok naygon sokat keresnek. cserébe alig vannak otthon. ha el tudod ezt viselni, hogy ritkán látod, akkor hajrá. meglehet alakul a dolog, amint vége a nyárnak;)
2010. aug. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A kamionosok elég jól keresnek... Ami a legrosszabb ebben a szakmában, hogy a munkájuk felőrölheti a párkapcsolatukat. Nővérem barátjának az apja kamionos, több éves kapcsolatának lett vége, mert hónapokig nem látták egymást, mert az apa folyton kamionozott. Nővérem barátja is kmionozni fog menni, de a nővérem nagyon fél, hogy talán emiatt lesz vége...
2010. aug. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem bűn, de azt tudod kell, hogy ha össze is jönnétek, akkor is elég keveset találkoznátok. A kamionos életforma már csak ilyen. Ezenkívül honnan tudod, hogy nincs családja valahol a világban?
2010. aug. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Már miért lenne ez bűn? Hát bűn az ha valaki szerelmes? Mert szerintem nem, sőt egy nagyon szép dolog. Amúgy szerintem sem a pénz számít, bár a kamionosok tudtommal nem keresnek rosszul. Nekünk sincs sok pénzünk, de szeretjük egymást és boldogok vagyunk...ez a lényeg!
2010. aug. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Egyszer szóba jött a család és mondta, hogy a barátnője megcsalta és azóta nincs barátnője :/
2010. aug. 1. 11:57
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem bűn. :) a "barátnőid", már ha annak lehet őket nevezni, meg csak féltékenyek. ne törődj velük :) viszont amit az előttem szólók írtak az is mind igaz. a kamionosok eléggé jól keresnek, viszont ha folyton járja a világot akkor nem sűrűn látnád. =/ de sok sikert és boldogságot :)
2010. aug. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!