Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Mi az oka ennek

Miért van ez? Mi az oka ennek

Figyelt kérdés
van akiben az első perctől megtudok bízni,de van akiben meg hosszú idő múlva sem tudok teljesen,hiába probálkozik!
2010. júl. 31. 17:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

-Senkiben sem bízhatsz meg teljesen.Hiába tánik egy ember megbízhatónak-és hiába bizonyítja ezt.- nem szabad megbízni benne.Bárki is az ember.Mert bármikor érhetnek meglepetések..elhihetitek nekem!!!

mylife15 (blogol)

2010. júl. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen természetes,hogy kevés emberben bízunk meg.Ha jobban belegondolok,akkor a szüleimen, a testvéremen és a férjemen kívül nem nagyon bízok senkiben.Ez azért ilyen egyértelmű,mert őket nagyon jól ismerem és feltétel nélkül szeretem is őket.Egyáltalán nem kell mindenkiben megbízni.Azonban az emberi kapcsolatok terén időt kell hagyni magunknak,hogy kiismerjük a másikat,de alapvetően érezzük,ha valaki nem szimpatikus,vagy csak egyszerűen nem vagyunk egy hullámhosszon,ilyenkor a legtöbben nem keressük a kapcsolatot.Ezt nagyobb hibának tartom,mert személyes tapasztalatom az,hogy olyan ember lett a barátom,akit előtte kerültem és munkahelyen egy szobába kerültünk,kiismertük egymást és változott a véleményünk.Lehet,hogy zavarosan fogalmaztam,de késő van már.
2010. aug. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Velem is van ijen..persze elég ritka az hogy ha régóta ismerek valakit és ugysem bízok benne..de ez attól is függ mennyire szimpi az illető.
2010. aug. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!