Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Mi az oka ennek

Miért van ez? Mi az oka ennek

Figyelt kérdés
van akiben az első perctől megtudok bízni,de van akiben meg hosszú idő múlva sem tudok teljesen,hiába probálkozik!
2010. júl. 31. 17:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
Te vagy az oka...
2010. júl. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem is
2010. júl. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem is...
2010. júl. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
én?
2010. júl. 31. 18:04
 5/13 anonim ***** válasza:
20%
Igen. A kérdés meg hülyeség. Lehetetlen rá válaszolni...
2010. júl. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

Jó emberismeret, megfigyelőképesség, hatodik érzék, kell ahhoz, hogy felfedezzük a másik embert. Van akinek ezek a képességei fejlettebbek, van akinek kevésbé. Persze azért bárki ráfaraghat és bárkit érhetnek meglepetések.

Azt mondanám, hogy idő is kell ahhoz, hogy valakit kiismerjen az ember.Ugyhogy rögtön ne bízz senkiben,az hülyeség,ha valakiben meg sok idö után sem tudsz,akkor biztos azért mert nem érdemli meg!

2010. júl. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

Sztem 18:13-nak van igaza.

Én is így vagyok,van olyan ismerősöm amivel iszonyat jóba vagyunk meg minden de nem bírnék benne megbízni,modjuk persze nem bízok meg egyből mindenkiben.

2010. júl. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%

Nekem is van ilyen. Viszonylag jó ember ismerő vagyok, ezért érzem, hogy kiben lehet, kiben nem megbízni.

Egyik ismerősömnek mondtam, hogy ne jöjjön össze egy lánnyal, mert valami nem stimmel, hát persze ki is derült, hogy terhes a lány és van valakije...

2010. júl. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A megérzéseidre hagyatkozol, ennek ez az oka.

Ha az a tapasztalatod, hogy ez helyes, akkor nincs is vele semmi baj.-

2010. júl. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs is evvel probléma, hogy így van. Sajnos van akiben tényleg nem lehet/nem szabad megbízni, avval együtt, hogy akár így is lehettek haverok (habár én csak akkor szoktam ilyen áron haverkodni, ha kötelező az illetővel együtt lenni pl. ha munkatárs, vagy iskolatárs). Jobb is, ha bízol a megérzésedben, és akiben "hosszú idő múlva" sem tudsz bízni, azt ne is erőltesd.
2010. júl. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!