Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan csináljam? Nagyon...

Hogyan csináljam? Nagyon szeretem, de nem tudom hogy ő szeret engem

Figyelt kérdés
Már egy fél éve nagyon szeretek 1 lányt. Szilveszterkor is együtt voltunk(nem csak mi 2-en hanem más fiatalok is) és már akkor tudattam vele gesztusokkal hogy szeretem. Múlt szombat este indultunk el kirándulni Olaszba( rajtunk kivül még 36 fiatal) és ott is lassan tudatgattam vele. Már nem bírtam és szakitottam neki egy rózsát és odaadtam. Úgy láttam nagyon tetszett neki. Addig valahogy(csak nagyon kicsit) ő is közeledett hozzám. Azután kicsivel jobban. Mit jelenthet ez, tetszek neki? Következő nap többször is egymás szemébe és egymásra néztunk. Észrevettem hogy csinált rólam 1-2 kpet)csakis rólam, titokban) de mire láttam a képeit, kitörölte. Végül elváltunk, mert vége a kirándulásnak. Csak szeptember körül találkozhatunk mégegyszer. Mit gondoltok, lehet ebből vmi? Egyikőnknek sem volt még randija sem. Mindketten vallásosak vagyunk. Én 14 ő 16 éves. Mit tegyek ezután? Csak komoly válaszokat kérek. 14/f
2010. júl. 31. 10:44
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az ut. 2 választ. Igazán sokat segítettetek. Én is így gondoltam. Csak félek hogyha még sincs igazam akkor elvesztek egy nagyon jó barátot. De ha ismét találkozok vele beszélni ilyesmiről. Úgy látom hogy szeret, remélem igaz is:) Csak a lelkészünk felesége tud róla(vele mindent meg lehet beszélni) és ő bátorított. Egyszer azóta volt nála a lány, és valahogy meg akarom kérdezni hogy mondott-e vmit? Pont a találkozásunk után találkoztak. Mit gondoltok? Mit vegyek neki?
2010. aug. 3. 07:23
 22/23 anonim ***** válasza:
Ebből még lehet valami. Hajrá! :)
2010. aug. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Remélem hogy lesz is:) Köszönöm. Nagyon hiányzik hogy nem láthatom:( Na de hátha... Vmi ötlet hogy beszéljem meg vele?
2010. aug. 3. 19:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!