Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan csináljam? Nagyon...

Hogyan csináljam? Nagyon szeretem, de nem tudom hogy ő szeret engem

Figyelt kérdés
Már egy fél éve nagyon szeretek 1 lányt. Szilveszterkor is együtt voltunk(nem csak mi 2-en hanem más fiatalok is) és már akkor tudattam vele gesztusokkal hogy szeretem. Múlt szombat este indultunk el kirándulni Olaszba( rajtunk kivül még 36 fiatal) és ott is lassan tudatgattam vele. Már nem bírtam és szakitottam neki egy rózsát és odaadtam. Úgy láttam nagyon tetszett neki. Addig valahogy(csak nagyon kicsit) ő is közeledett hozzám. Azután kicsivel jobban. Mit jelenthet ez, tetszek neki? Következő nap többször is egymás szemébe és egymásra néztunk. Észrevettem hogy csinált rólam 1-2 kpet)csakis rólam, titokban) de mire láttam a képeit, kitörölte. Végül elváltunk, mert vége a kirándulásnak. Csak szeptember körül találkozhatunk mégegyszer. Mit gondoltok, lehet ebből vmi? Egyikőnknek sem volt még randija sem. Mindketten vallásosak vagyunk. Én 14 ő 16 éves. Mit tegyek ezután? Csak komoly válaszokat kérek. 14/f
2010. júl. 31. 10:44
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Én úgy ismerem hog nem szokott a fiukkal játszadozi és az érzésekkel sem.
2010. júl. 31. 11:17
 12/23 A kérdező kommentje:
Jaj és még vmi. Amikro az egyik határnál leszálltunk, a legjobb barátnőjével beszélgetett, oda néztem és azt láttam hogy mindketten pontosan rám néztek(félreérthetetlenül csak rám) és beszéltek, és a lány kicsit mosolygott. Na ez mit jelent?
2010. júl. 31. 11:19
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

:) nagyon aranyos fiú vagy :)


figyelj, amiket elírtál egyértelműen azt mutatja, hogy tetszel neki. de ezzel még nincs elintézve a dolog. az embernek sok másik nemű tetszhet....


Amit tenned kell, ha akarsz tőle valamit, hogy elhívod fagyizni :) nem kell hogy randi szaga legyen, elég ha azt mondod, hogy szeretnél vele beszélgetni, vagy mondjuk a nővérednek, anyukádnak... stb. lesz a szülinapja, névnapja... és megkéred jöjjön el veled ajándékot nézni. ezen a programon kettesben lesztek. aztán megint hívd el valahova... és szépen kialakulhat. de te vagy a férfi, neked kell lépned :)


sok sikert!

31/N

2010. júl. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Ma delutan jon a csaladjaval a mi imahazunkba. Mit csinaljak_? Izgulok. Mar csak azert is mert lehet elmondta a szuleinek.
2010. júl. 31. 12:45
 15/23 A kérdező kommentje:
Na találkoztunk(persze mások is voltak). Mikor szembe kerültünk, mosolyogtunk egymásra(csak óvatosan). Nem sokat beszültünk sajnos. Majdnem 1 hónapig köszöntünk el egymástól. Mit tegyek tovább?
2010. júl. 31. 19:51
 16/23 A kérdező kommentje:
Kérlek adjatok valami ötletet. Nagyon szeretem. Telefonon nem tudnánk beszélni mert egész nap a tengeren lesz. Esetleg ha még találkozunk, valami ötletet vagy beszédtémát adjatok hogy hogy viselkedjek. Kérlek szépen.
2010. aug. 1. 06:49
 17/23 anonim ***** válasza:

Ez a 2 év nem nagy korkülönbség, de ebben az életszakaszban nagy.

Őt más dolgok foglalkoztatják, érettségi, pályaválasztás, buli-nem tudom, most csak mondtam dolgokat, de nem tudom milyen a habitusa vagy hogy mennyire partiarc.

Szerintem hagyd, mert biztos látta, hogy közeledsz, hisz' nem hülye. Nem akarta észrevenni.

azért sok sikert

2010. aug. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Nem jűr partikra, bulikra. Mar megiirtam keresztenyek vagyunk, 99%ban ugyanaz érdekel. De azért köszönöm. Vmi más ötket?
2010. aug. 2. 21:51
 19/23 anonim válasza:

Keresztény embereknek rengeteg közös témájuk lehet.A Biblia különböző történeteit rávetíteni a ti életetekre,megbeszélni a lelkész beszédét,egyszóval a keresztény emberek rengeteg mindenről tudnak beszélni,és az nagyon jó és fontos hogy közös az érdeklődésetek,mentalitásotok.És nem utolsó sorban Isten segítségét kérd,és ha Ő jónak látja ezt a kapcsolatot szavakat fog "adni" a szádba,és fogja majd a kezed mikor mit tegyél,és meglátod minden menni fog gond nélkül.Kérd Isten áldását a kapcsolatotokra.

A legjobbakat kívánom!!!

2010. aug. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján nem reménytelen - valószínűleg tetszel a lánynak, csak lehet, ő is azt hiszi, hogy a korkülönbség miatt (ami szerintem nem vészes, köztünk 9 év van :D ) nem vennéd komolyan. Ha mégsem így van, szerintem vagytok olyan intelligensek, hogy megbeszéljétek, hogy nem egyformán éreztek, és továbbra is barátok maradjatok.
2010. aug. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!