Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan csináljam? Nagyon...

Hogyan csináljam? Nagyon szeretem, de nem tudom hogy ő szeret engem

Figyelt kérdés
Már egy fél éve nagyon szeretek 1 lányt. Szilveszterkor is együtt voltunk(nem csak mi 2-en hanem más fiatalok is) és már akkor tudattam vele gesztusokkal hogy szeretem. Múlt szombat este indultunk el kirándulni Olaszba( rajtunk kivül még 36 fiatal) és ott is lassan tudatgattam vele. Már nem bírtam és szakitottam neki egy rózsát és odaadtam. Úgy láttam nagyon tetszett neki. Addig valahogy(csak nagyon kicsit) ő is közeledett hozzám. Azután kicsivel jobban. Mit jelenthet ez, tetszek neki? Következő nap többször is egymás szemébe és egymásra néztunk. Észrevettem hogy csinált rólam 1-2 kpet)csakis rólam, titokban) de mire láttam a képeit, kitörölte. Végül elváltunk, mert vége a kirándulásnak. Csak szeptember körül találkozhatunk mégegyszer. Mit gondoltok, lehet ebből vmi? Egyikőnknek sem volt még randija sem. Mindketten vallásosak vagyunk. Én 14 ő 16 éves. Mit tegyek ezután? Csak komoly válaszokat kérek. 14/f
2010. júl. 31. 10:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
valami közös ismerőstől kérd el a számát vagy msn címét vagy valamit és írj neki. Persze ne rohand le,csak először ilyen kicsit barátian kezdeményezz beszélgetést. Aztán ha már tudtok beszélgetni,akkor elkezdhetsz udvarolni is, érdeklődni stb.
2010. júl. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Már legalább 8 éve ismerjük egymást úgyhogy beszélgetünk neten.
2010. júl. 31. 10:52
 3/23 anonim ***** válasza:
na hát akkor itt az ideje,hogy felhozd a témát :) például hogy milyen jó volt a közös nyaralás (ezzel lehetne kezdeni), aztán valami olyan,hogy reméled tetszett neki a virág, vagy hogy milyen csinos volt vagy ilyesmi.
2010. júl. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
A korkülönbség nagy baj? Ő 16 én 14. Magasságra azért már nagyobb vagyok
2010. júl. 31. 10:55
 5/23 anonim ***** válasza:
hát ez rajta múlik,hogy zavarja-e őt a korkülönbség. Lehet h igen,de lehet h nem - ezt csak ő tudná megmondani.
2010. júl. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Először is gratulálok! Korodhoz képest jóval érettebb vagy, romantikusan közeledő fiú. Jól esett olvasni, komolyan. Tehát az a két év nem számít :-)

Szerintem lehet esély. Az egyik Jane Austin regényben a Mansfield parkban is ugyanez a szituáció van :)

2010. júl. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Megkérdezni, hogy szeret, kicsit félek hopgy elveszíthetem mint barát.
2010. júl. 31. 11:03
 8/23 A kérdező kommentje:
Ut.: Köszönöm. Még nem olvastam a regényt de lehet hogy sorra kerül vmikor.
2010. júl. 31. 11:04
 9/23 anonim ***** válasza:
azért ilyen nyíltan ne kérdezz rá,hogy szeretsz? mert az megijesztheti. Próbálj kicsit finomabban közeledni,aztán a reakcióiból úgyis kiderül,hogy lehet-e valami.
2010. júl. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam én is. Egyből nem kérdeznék rá,mert még én is megijednék:) Eddig én magamnak azt vontam le a viselkedéséből, hogy én is tetszek neki(ez sajonos nem biztos). Egy barlangban csinált fényképeket és 1-en 100% hogy én voltam rajta(mert rögtön odanéztem, láttam magam és rögtön ki is törölte)Úgy gondolom, normális hogy kitörölte, mert amíg ne, tud semmi konkrétat addig normális hogy nem hagyja meg a gépben a képet(a virágot csak utána kapta, este a buszom, nem a legszebb hely de a szándék a lányeg)
2010. júl. 31. 11:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!