Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztek abban, hogy egy jó...

Hisztek abban, hogy egy jó kapcsolatot egy 3. ember nem ronthat el?

Figyelt kérdés
Vagy vannak kivételes esetek, amikor tényleg a 3. ember miatt ment tönkre a kapcsolat?
2010. júl. 31. 09:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
de van hullámvölgy tehát valamiért kialakult a hullámvölgy,v nem stimmel ezért tud a 3 bekavarni.
2010. júl. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

A kavaró emberke egy közös ismerős, aki egy félreértés miatt rajtam akar bosszút állni.

Vele nem foglalkozom, csak csalódtam a kapcsolatunkban, hogy egy kívülálló "kavarása" ekkora hatással van ránk.

2010. júl. 31. 10:36
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

ha igazán jó a kapcsolat,szerintem nem tud bekavarni a 3. személy.

Például mikor anyum és apum még csak jártak, volt egy srác,aki bele volt esve anyumba és minden eszközzel szét akarta őket választani. Például olyanokat terjesztett,hogy anyum megcsalta apumat stb. De persze nem sikerült neki, ugyanis ők szerették(szeretik) egymást, megvolt a bizalom és meg tudták beszélni a dolgokat. Azóta is együtt vannak, 25éve házasok és boldogok.


De még egy példa: mikor én összejöttem a párommal,akkor is volt pár kedves ember,aki próbált bekavarni - rólam is kitaláltak ezt-azt meg a páromról is, de nekik sem sikerült közénk állni,ugyanis megbeszéltük a dolgokat, megbeszéltük mi igaz belőle és mi nem stb. és azóta is boldogok vagyunk. Persze egy idő után a kavarók is megunták,amikor látták,hogy úgyse tudnak ártani.

2010. júl. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg nem tud bezavarni, de ez függ az emberek személyiségétől is. Mert hiába jó a kapcsolat, ha az egyik fél szeret félrelépni.
2010. júl. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Félrelépésről nincs szó.
2010. júl. 31. 11:01
 16/17 anonim ***** válasza:

Szerintem tud egy harmadik ember kavarni egy jó kapcsolatban. (nem feltétlenül szerető felbukkanására gondolok)

Tudjátok, mostanában hány olyan kapcsolat ment tönkre a környezetemben, akikről mindenki úgy beszélt, mint egy igazi álompár, sőt, az érintettek is tökéletes kapcsolatként írták le a házasságukat, aztán nagy durranással borult a bili.

2010. júl. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előzövel!

Figyi!

A hullámvölgy mindenütt kialakul, nem lehet ellene tenni. És ha pont a legnagyobb a hullámvölgy...be tud kavarni bárki... :(

2010. júl. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!