Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztek abban, hogy egy jó...

Hisztek abban, hogy egy jó kapcsolatot egy 3. ember nem ronthat el?

Figyelt kérdés
Vagy vannak kivételes esetek, amikor tényleg a 3. ember miatt ment tönkre a kapcsolat?
2010. júl. 31. 09:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem, az illetékes ember anyja miatt ment tönkre!

Majdnem jegyesség lett belőle, és 3 év után....hopp....vége lett.

Az anyja állandoan áskálódott.....DE!

Ez nagyon ember függő. Az én exem egyke volt, tehát.....gondolhatod....meg anyuci pici fia, és befolyásolható.

Ez attól függ, tényleg, mennyire szeretitek egymást, de leginkább, hogy aki részéröl a "3.ember" bekukucskál, szval arrol az oldalról milyen erös a szerelem.

Ezt ugy értem h pl ha a párod anyja az aki áskálodik, de a párod nem nagyon csípi az anyját akkor nincs baj. De ha a párodat az anyukája véleménye irányítja akkor van gáz!

2010. júl. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok.....de ez nem törvényszerű.....valakik közt olyan erős a kapocs, hogy semmi sem választhatja el őket....ez a szerelem az igaz szerelem, ebböl lesz házaság is :D:P
2010. júl. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Az anyjával nincs jóban, de nem ő kavar nálunk. :(
2010. júl. 31. 10:05
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Egy jól működő kapcsolatba nem lehet belekavarni. A miénkbe is próbáltak már. Egyiknek sem sikerült. Erre mindig azt szoktam mondani,hogy ugye könnyű Katát táncba vinni, ha Kata is akarja.
2010. júl. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
igen. ha az ember teljesen boldog, 3. nem tud beférkőzni. szerintem sem.
2010. júl. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Te miről beszélsz? "kivételes esetek, amikor tényleg a 3. ember miatt ment tönkre a kapcsolat?" Pont fordítva: vannak kivételes esetek, amikor nem megy tönkre a 3. személy miatt. Ha nekem a párom a mindenem, akkor nem akarok 3. személlyel lenni. Azon kívül még millió más dologgal izgalmasabbá lehet tenni egy kapcsolatot, amihez nem kell 3. személy.
2010. júl. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Már régen rossz az a kapcsolat ahol az egyik fél kifelé tekinget és beléphet a harmadik,tapsztalat.Engem is megcsaltak,aztán rájöttem h én is hibáztam,ha nem a csak a diploma járt volna a fejembe nem megy más ágyába,és eleinte sokat beszéltünk is róla hogy mit hogyan kéne,de nekem továbbra se volt időm rá és eléggé elhanyagoltam.Aztán ő tovább lépett:S.
2010. júl. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

A 3. embert "belépése" nem csak a megcsalást jelentheti.

Nem az ilyenre gondoltam, ahol akkor lép be egy kapcsolatba a 3., amikor az egyik félrelép.

2010. júl. 31. 10:18
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó kapcsolatban is vannak hullámvölgyek, kisebb-nagyobb veszekedések. Ha pont egy ilyen pillanatban lép be a harmadik...sok minden történhet. Lehet, amúgy egy teljesen jó kapcsolat volt, ami még simán menthető lett volna. Csak esetleg addigra már olyan súlyos dolgok történnek, amik tönkreteszik a kapcsolat jövőjét.
2010. júl. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nálunk éppen a hullámvölgy közepén kavart be a 3. személy.
2010. júl. 31. 10:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!