Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Masnal is vannakilyen hullamvo...

Masnal is vannakilyen hullamvolgyek?

Figyelt kérdés

lassan 8 honapja vagyok egyutt a baratommal en 19 vagyok, o 24. Szeretem nagyon, nekem o az elso ferfi, akibe szerelmes voltam/vagyok. Vol ra pelda, hogy azt almodtam, hogy megcsalnam, es nem tettem meg, de ma ejjel azt almodtam, hogy mgcsalom, es utana nem bantam semmit. Felek, hogy ez be is fog kovetkezni, most is beszeltunk telelfonon, letette es annyut modnott, hogy szia, semmi joet vagy valami, kb ezelott egy hettel ha nem mondta, hogy szeretlek, akkor felhivott megint es mondta.

Ez csak egy hullamvolgy vagy ennek az egesznek vege?


Es lehet, hogy ez butasag az egesz, de nem szertnem, hogy elmuljon. Tudom, hogy a munkahelyen van egy csomo problema, de eddig nem volt ilyen.

En probalok neki mindent megtenni, ma is a kedvenc kajajat keszitettem el es sutiet, azert, hogy boldogabb legyen es jobban erezze magat, erre o goromba velem, regebb sose volt ilyen, mindig kedves es figyelmes volt.


2010. júl. 30. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet ám, hogy ő is neheztel valamiért. Beszélj vele erről. Lehet, hogy nevetve átölel és megnyugtat, hogy nincs semmi baj, képzelődsz, csak fáradt volt és nagyon szeret. Nem lehet mindig ugyanolyan tűzzel égni. De ez nem jelenti azt, hogy nem lesz újra tűz. Egy igazi nagy szerelem 2 évig minimum eltart, sajnos utána már nem az az őrült lángolás, de annyira nem vagyok tapasztalt, egyelőre a 2,5-ben szenvedek.

Nálunk a bizalmatlanság miatt romlott minden el, és azért, mert nem mertem vele megbeszélni azonnal, ha féltékeny lettem vagy bántott valami, nehogy hárpiának érezzen. De ennek meg az lett az eredménye, hogy a ki nem mondott kérdések álltak közénk. Ne lépjetek erre az útra.

2010. júl. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mostmár megszokott és biztos úgy érzi "megengedheti magának" veled szemben ezt a viselkedésformát.Végül is egy idő után minden párkapcsolat ilyen lesz-az elején finomkodik az ember,titkolja azt is,ha valami baja van,később már ki merjük mutatni.Az életben mindig lesznek gondok,nincs felhőtlen párkapcsolat.Én még nem akadnék ki ennyin a helyedben.Majd alakul.

21/L

2010. júl. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
En sem akadok, ki , de erzem, hogy nagyon szeretem es o le sem sz*r (bocsanat a kifejezesert). Elso perctol mi mindent megbeszeltunk, most nem szeretnem felhivni, mert gondolom alszik, es szerintem holnap sem fogom keresni, keressen o.
2010. júl. 30. 22:58
 4/6 anonim ***** válasza:
ebben egyet értek.Úgyis hiányolni fog:) ne félj
2010. júl. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
noh, most hivott fel, es bocsanatot kert, hogy goromba volt.:d
2010. júl. 30. 23:53
 6/6 anonim ***** válasza:

"En probalok neki mindent megtenni, ma is a kedvenc kajajat keszitettem el es sutiet, azert, hogy boldogabb legyen es jobban erezze magat, erre o goromba velem,"


Mindez nagyon szép tőled, de biztos vagy benne, hogy az "act of service" az ő szeretetnyelve?

2010. júl. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!