Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik még ilyen a mai világba?

Létezik még ilyen a mai világba?

Figyelt kérdés

Szóval létezik még olyan,hogy tizenévesen "elkötelezed" magadat és azzal az emberrel maradsz életed végéig akit szeretsz?


Csak azért kérdezem,mert van olyan ismerősöm,aki 19évesen férjhez ment és már 20 éve házasok.Mondjuk régen más volt minden.De azért kiváncsi vagyok mások véleményére is


2010. júl. 30. 22:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Létezik, csak ritka. Több ilyen példát is tudok az ismeretségi körömből. Egyébként nem sokkal ritkább, mint régebben volt. Sokan félreértelmezik ezt a "mai világban" dolgot.


Régen nem azért volt kevesebb válás, mert több volt az elkötelezett, mély szereteten alapuló holtomiglan-holtodiglan kapcsolat. Sokkal inkább racionális okai voltak, de ez összetett téma, és most nem szeretnék regényt írni. :)

2010. júl. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
ezer százalék, hogy LéTEZIK! ritka, de létezik...
2010. júl. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Én viszonylag a mai tini kategória vagyok/voltam, hogy is írjam. :D

16 voltam, amikor összejöttem párommal. 4 és fél év telt el azóta. Szeretnék vele maradni örökké, remélem ez így is marad.

A mai világ elég furcsa, ez tény és való, de talán még nem haltak ki a normális emberek.

Nem akarom magam fényezni, de hihetetlenül hűséges típus vagyok. Évekig láttam, ahogy csalják egymást szüleim, hát én attól megundorodtam...

20/L

2010. júl. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

15 évesen ismertem meg, Ő akkor volt 18.Hatalmas szerelem kerekedett, akkora, hogy 16 voltam, évesen megszületett a fiunk.Ennek 17 éve, és még mindig ugyanúgy imádjuk egymást.

32/N 35/F

2010. júl. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

*16 éves voltam.

Bocs, siettem.

2010. júl. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Hogy életem végéig együtt maradunk-e, azt nem tudhatom, de tizenévesen jöttünk össze. Én 16 voltam, a párom 20, most 22 vagyok, és tavaly költöztünk össze.
2010. júl. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy mit hoz az élet,de én és a párom 2-3 hónapon belül összeköltözünk,ő eljegyzést fontolgat,gyerekek is szóba kerültek,persze nem mostanában tervezzük:D (Fél éve vagyunk együtt.) Bár azért azt meg szokta jegyezni,hogy de jó lenne,ha teherbe esnék a gyógyszer ellenére...Ha kívülállóként nézem a kapcsolatunkat,azt mondanám,hogy ez hülyeség és hogy korai,de nem így van,mert a párom is nagyon megfontolt ember,én meg óvatos vagyok...és ha ésszerűség szempontjából nézzük,kijelenthetem,hogy jól kijövünk,nincsenek jelentős surlódások,megértjük a másikat,elég teret hagyunk egymásnak,éretten gondolkodunk...1 év múlva én simán igent mondanék,ha megkérné a kezem:)Ő meg szerintem még meg is teszi...:D

Összegezve: el tudom képzelni,hogy előfordul.Bár tény,hogy a mai világban nem ez a "divat".:/

20L

2010. júl. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én 18 voltam amikor összejöttem a párommal(ő akkor 21volt),úgy érzem hogy örökre 1ütt leszünk,nem akarunk mást.Bár sűrűn összekapunk,de az kb 2-5percig tart. A lényeg hogy nem akarjuk megcsalni egymást,és eggyütt akarunk maradni.Gyereket majd szeretnék olyan 3-5év Múlva/között,de addig is "gyűjtögetünk".4éve hogy 1ütt vagyunk!

22/L 25/F

2010. júl. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
16 éves voltam amikor összejöttem a Párommal (akkor 16,5), ennek már 9,5 éve, 6 hónapos a kislányunk. Továbbra is vele tervezem az életem.
2010. aug. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!