Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy elvesztet...

Volt már olyan, hogy elvesztettétek a céljaitokat, és csak úgy beleéltetek a világba?

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam most ez a helyzet.

21/L

2010. nov. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, nálam is. Miért kérdezed?
2010. nov. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 sulfur ***** válasza:
100%
Igen, vannak hullámvölgyek. Nálam mát több mint 1 éve. Hogy változik-e? Ki tudja! De fel a fejjel!!!!
2010. nov. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Nekem soha nem voltak celjaim.
2010. nov. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokan vagyunk így. nagyon nagyon sokan:S
2010. nov. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nálam még nem, de félek, hogy egyszer ott kötök ki, miután végeztem az egyetemmel.

Most majdnem minden okés, barátok, tanulás, család, csak a szerelem nincs (sajnos képtelen vagyok kialakítani ilyesféle kapcsolatot) de kitöltöm az űrt hobbikkal és a barátokkal. Meddig lehet szerelem nélkül élni?

2010. nov. 3. 17:56
 7/9 sulfur ***** válasza:
100%
Ha nem is hiányzik, akkor sokáig. Ha meg hiányzik, úgyis találsz magadnak valakit, akivel jó együtt lenni!
2010. nov. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

jajj de jó kérdés. most pont ilyen letargikus vagyok. a 2009es évem végig ilyen volt, semmi sem érdekelt, semmivel sem törődtem, semmi sem tudott felvidítani. Nem tudtam miért kelek egyáltalán fel, vártam az estét, hogy végre lefekszem, csak sokszor rosszat álmodtam, így az sem volt túl jó. Sok minden megfordult a fejemben... Gyakorlatilag olyan voltam mint egy zombi. Egyetlen egy fix pont volt, az pedig az edzés. Mentem minden nap!

Teljes mértékben antiszociális voltam, volt, hogy egy hétig nem beszéltem senkivel 1 percnél hosszabb ideig.

Persze rohadtul szerelmes voltam, csak hát jobb lett volna ha nem... Szóval inkább ne legyél szerelmes, mert abból semmi jó nem lesz.

Most gyakorlatilag csak a céljaimnak élek, jelenem nincs, csak jövőm. Mindent azok elérésének rendelek alá.

Most van valaki aki megérdemelné, hogy szeressem de nem tudok szerelmes lenni. Azelőtt belezúgtam volna százszor, de már képtelen vagyok rá. Valami eltört...

23f

2010. nov. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálam is a teljes céltalanság van jelenleg. Ráadásul külföldön élek, szóval még ufónak is néznek...

Én nem látok ebből kiutat őszintén szólva. De valahogy biztosan lesz.

Örülj neki, hogy nem a munka, boldogság, alvás és hasonló problémáid vannak. Egy kedves pasit ezeknél könnyebb találni! Üdv

25N

2010. nov. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!