Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan élitek meg ha elvesztet...

Hogyan élitek meg ha elvesztettétek a tesód? Akinek volt benne részem, kérem az is írjon.

Figyelt kérdés
Hogyan tudtátok meg hogy meghalt? Kort és nemet is írjatok. Én 16/L.
2010. szept. 30. 20:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

40 evesen es karambolban halt meg, tehat varatlanul, es nagyon megviselt.


Akkor Senkivel nem tudtam errol beszelni, sot meg azt is nehez volt elviselni, amikor oszinte reszvetet kivantak.


Az ido segitett abban, hogy feldolgozzam, mivel nagyon szerettem, de most meg 3 ev utan is mindennap gondolok Ra, szinte "tarsalgok" Vele, nagyon hianyzik.

2010. szept. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy ikertestvérem. Ő sajnos születésünk után 2 héttel meghalt, így igazán nem ismerhettem - bár sokak szerint az ikrek között már az anyaméhben nagyon szoros kapcsolat alakul ki. Amikor kicsi voltam igazán fel sem fogtam a dolgot, de sokszor éreztem hogy valami (valaki) nagyon hiányzik. Kb 16 voltam amikor úgy igazán elmondták a szüleim hogy mi is történt vele/velünk - hogy miért halt meg és hogy én mennyire szerencsés is vagyok. Azóta nagyon sokszor érzem hogy hiányzik, mintha egy kicsi részem vele halt volna és mennyire más lett volna ha együtt nőhetünk fel.
2010. szept. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Az én bátyám 4 éve halt meg. Katona volt és 5 golyót kapott valahol külföldön. Nekem apám mondta el és nem magyarázkodott. Én is katona lettem miatta.

24/F

2010. szept. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mesélj, te hogy veszítetted el? Mikor? Miért?
2010. szept. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
23 éves nővéremet vesztettem el, műtötték és leállt a szíve. Nem sikerült visszahozni. Szüleim is meghaltak. Még egy bátyám van. Ő 22 éves.
2010. szept. 30. 21:26
 6/16 anonim ***** válasza:
Most biztos baromi nehéz neked. Az azért megnyugtató, hogy nem maradtál teljesen egyedül, ott a bátyád is veled, van kibe kapaszkodni. Nagy szükségetek lesz egymásra.
2010. szept. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

A batyamat (akkor 15, en 10) lelottek, a szemem lattara. Mikor 6 eves voltam meghalt az anyukam autobalesetben, raadasul hozzam igyekezett a korhazba.

Ugy erzem, ha en nem lennek, meg mindkettojuk eletben lenne:( Borzalmas erzes elveszteni azokat, akiket a legjobban szeretsz, es en nem tudom azt mondani, hogy idovel enyhul. Talan nem sirsz minden alkalommal mikor rajuk gondolsz, de ugyan ugy faj. Mivel nincsenek nagyon emlekeim a gyerekkorombol, ezert nem gondolok rajuk naponta, de gyakran eszembe jutnak valamirol, amit latok (kisgyerek az anyukajaval, vagy ket testver)

Kitartast neked es reszvetem a novered es a szuleid miatt.

2010. szept. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
báttyámat ő 19 volt autó balesetben 5éve :(16voltam akkor
2010. okt. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Bátyám is kórházba került. :(
2010. okt. 2. 11:34
 10/16 anonim ***** válasza:

szia!


Hogy van a bátyád?

2010. okt. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!