Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan élitek meg ha elvesztet...

Hogyan élitek meg ha elvesztettétek a tesód? Akinek volt benne részem, kérem az is írjon.

Figyelt kérdés
Hogyan tudtátok meg hogy meghalt? Kort és nemet is írjatok. Én 16/L.
2010. szept. 30. 20:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ennyi fájdalom egy pici lánynak :( - beteg volt nővéred? úgy értem, ami miatt gyenge lehetett a szíve... Bátyád komoly betegséggel kerűlt Kh-ba?
2010. okt. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Bátyám kezd jobban lenni, még szívritmus zavara van. Nővérem rákos volt. :( Többször volt több műtéte.
2010. okt. 4. 11:14
 13/16 anonim ***** válasza:

és akkor te most kivel élsz?! hol vagy?

miből élsz?!

2010. okt. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Bátyám párjával aki kisbabát vár, bátyámnak lesz egy kislánya, 2 hónapos. Párja még dolgozik.
2010. okt. 4. 20:42
 15/16 anonim ***** válasza:

18 éves volt a bátyám, mikor kiderült, hogy agydaganata van. Én akkor 16 voltam. Egy évig reménykedtünk, műtét, kemoterápia, százféle kezelés, egyszer úgy tűnt, hogy akár fel is épülhet, de visszaesett, és körülbelül egy évvel a diagnózis után elment.

Ez két éve történt, és nagyon megviselte a családunkat - négyen éltünk együtt, a szüleink, bátyám és én, nagyon jó család voltunk, sok közös programmal, mindent megbeszéltünk, sokat nevettünk, boldog életünk volt. Azóta nagyon rossz az egész, persze próbálunk normálisan tovább élni, a barátaim között én is fel tudok oldódni, jól tudom magam érezni, de nagyon nagyon sokszor gondolok a bátyámra, és hihetetlenül, kegyetlenül szar érzés. Csak két év korkülönbség volt köztünk, együtt nőttünk fel, baráti társaságunk egy része is megegyezett, szinte minden gyerekkori vagy kamaszkori emlékemben szerepel, Ő mindig ott volt mellettem... szóval soha nem fogom megszokni, hogy már nincs...

A legrosszabb nekem az, mikor otthon elmegyek a szobája mellett és benézek, hogy vajon éppen mit csinál, mert ez még mindig előfordul velem pár havonta, ha szórakozott vagyok, és akkor hirtelen leesik, hogy "te jó isten, ő már soha nem fog semmit csinálni a szobájában..."

Meg amikor találok valami játékot, ami gyerekkorunkban a kedvence volt, egy könyvet, amit mindketten szerettünk, egy rajzot, amit tőle kaptam, ha egy boltban meglátom a kedvenc csokiját, amiből szinte minden nap evett, szóval ezek az apró kis hétköznapi dolgok, ezek tudnak a legnagyobbat "ütni", ha váratlanul beléjük botlasz... Meg ha valami jó történik velem, és tudom, hogy pár évvel ezelőtt biztosan ő lett volna a legelső, akinek elújságoltam volna, együtt örült volna velem, és ehelyett csak a tudat van bennem, hogy ő ezt nem látja, és soha nem is fogja megtudni...


Bocsánat, hogy ilyen hosszú lett, de jól esett leírni.


Csak ne bőgnék ennyire...

2010. okt. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Szia!

Téged is sajnállak, átérzem mert velem is ugyan ez van.

Minden a nővéremre emlékeztet. Vele is sokat nevettünk,játszottam, mikor kicsi voltam. Igaz, köztünk 8 év különbség volt.

2010. okt. 5. 10:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!