Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 7 hetes gyereknek ajándék?

7 hetes gyereknek ajándék?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki, nem tudom tovább húzni és muszáj lesz gyereknézőbe mennem. 7 hetes lesz akkor, milyen ajándékot kellene vinni? Ruha elvileg nem kell, mert abból hegyekben áll nekik.

2020. jún. 2. 14:01
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
90%
Ha ismered az ízlésüket, akár egy szép fényképkeret. Vagy lábnyomat készítő készlet. Szülőknek csoki. Én ezeknek tökre örültem volna.
2020. jún. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
ajándékkártya,az jó, valszeg mindenki más is csörgőt vesz neki, aztán majd halmokban állnak a csörgők... inkább a szülőknek vigyél bort-sört-csokit-virágot te tudod mit szeretnek.
2020. jún. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű ők is beszereztek már mindent a babának korábban, a 20. csörgőre semmi szükség. Az ajándékkártya a legjobb, őszintén, én is ennek örültem a legjobban. DM/Rossmann/Müller - bármelyik jó egy anyukának.


Apukának vihetsz egy üveg bort, anyukának egy bonbont mellé, és kész is. Ne gondold túl.

2020. jún. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
32%
Na mostmaraztandenagyon leszakad a pofam komolyan. Akarmelyik ismerosod,rokonod,parod rokonanak stb gyereke NEM kell vinni kotelessegbol semmit. Ha szeretnel es akarod elfogadod a meghivast. De ez az ajandekozas mert egy adott par osszehozott es megszult egy babat..hat a pofam beszakad eskuszom..
2020. jún. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
23%
". Az ajándékkártya a legjobb, őszintén, én is ennek örültem a legjobban. DM/Rossmann/Müller - bármelyik jó egy anyukának." --> Apu is megemelheti a draga gyemantporos hatsojat es elkarikazhat a DM be vagy a barhova, nem csak Anyu......
2020. jún. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
#14: Dehogynem kell. Testvéremről van szó, elvileg én vagyok a keresztszülő. Nem volt opcionális, hogy akarom-e. Én kifejezetten viszolygok a gyerekektől, de nem lehet tovább húzni a látogatást. Én me abszolút nem értek hozzá, hogy ekkora gyereknek mit lenne értelme venni. Nem tudom eldönteni egy gyerekjátékról, hogy az 1 hónaposnak vagy 1 évesnek való pl. És őszintén szólva nem is akarom tudni. De a többség ajándékkártyára szavazott, így valószínű az lesz. Problem solved. Köszönöm mindenkinek
2020. jún. 3. 06:48
 17/29 anonim ***** válasza:
30%

Akarmilyen kozeli hozzatartozod nem kotelesseged menni hanem MEHETSZ ha akarsz. Nincs olyan h muszaj..nem a rabszolgasorban elsz. En korabban ilyen szituban de ott csak ismeros volt siman elmentem ajandek nelkul es nem vertek el sot ram sem gyujtottak a hazat. Aztan feltestverem szult, se a parja nevet nem tudom se a gyereket sot a nemét sem. Lehetett volna szorosabb a kapcsolat de nem kotelezo. Le lehet pontozni verszemet kapott anyukak akik azt hiszik a vilag a manocska korul forog. Nem forog.


Sosem ertettem az effele kenyszert. Nalatok szorosabb a kapcsolat. Evidensebb h atugrasz megnezni. De nincs kotelesseged. Azt is mondhatnad h sziaa majd 2 honap mulva kereslek es megyek sok puszi nektek. Es? Ezt is megteheted. Meg azt is h viszel ajandekot.


Elvileg te vagy a keresztszulo? Mi van. Arra nem meltoztattak h megkerdezzek akarod e? Ez oriasi ha meg sem kerdeztek..

2020. jún. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
#17: Teljesen mások a családi kapcsolataink úgy látom, szerintem ne álljunk le ezen vitázni
2020. jún. 3. 08:52
 19/29 anonim ***** válasza:
Egy 5000 Ft-os ajándékkártya megteszi. Azon majd vesznek azt, amire szükségük van (pelus, fürdető..stb). Anyunak egy bonbon, apunak egy üveg bort/pálinkát vagy amit szeret. Nem kell túlgondolni.
2020. jún. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
74%

A 17es egy nagyon unszimpatikus ember.


Nem azért "kell" a kérdezőnek mennie, mert a testvére, ahogy te fogalmaztál "kipottyantott egy gyereket".


Azért érzi úgy, hogy bár nem szereti a gyerekeket, de el kell mennie, mert a testvére, most egy testileg, lelkileg nehezebb időszakban van, és jól jönne neki a lelki támogatás, vagy csak egy könnyed beszélgetés bármiről, ami nem a babával kapcsolatos, ha már a nap 24 óráját most ez teszi ki.


Temetésre sem a halottak miatt megyünk, hanem a gyászolók lelki támogatása miatt.


Az esküvőre sem azért megyünk, mert akkora nagy érdem, hogy 2 embert összead a pap, hanem azért, hogy az ifjú pár boldogságát ünnepeljük.


A baba látogatás sem a babáról szól feltétlenül, bár van akit a baba is nagyon érdekel, de elsősorban a szülök boldogságát ünnepeljük.


Kérdező nem muszáj vinni semmit, de ha szeretnél, vagy úgy érzed úgy illik, akkor egy ajándékkártya tökéletesen megfelelő.

2020. jún. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!