Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 7 hetes gyereknek ajándék?

7 hetes gyereknek ajándék?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki, nem tudom tovább húzni és muszáj lesz gyereknézőbe mennem. 7 hetes lesz akkor, milyen ajándékot kellene vinni? Ruha elvileg nem kell, mert abból hegyekben áll nekik.

2020. jún. 2. 14:01
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
60%
Egy csörgő, egy közepes plüss állatka. Nem kell túlzásba esni.
2020. jún. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
77%
Fejlesztő játék. Ebben a korban egy tenyérnyi akár csilingelő labda, vagy változatos felületű 1-2e Ft.
2020. jún. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
77%
Nyugi, nem kell túlzásba esni. Menj be a pepcoba és vegyél egy a színben neméhez passzoló baba csörgős játékot. 1200 ft kb
2020. jún. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
74%
Pelenka, popsitorlo, csörgő
2020. jún. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

De honnan tudnám mégis melyik való egy 7 hetesnek és melyik egy másfél évesnek?


Bár belegondolva, kb. öntudatlanul kapálózik csak, szóval mindegy mi az. Inkább a szülők felé gesztus ez, jobb lenne egy üveg bor, meg egy multivitamin kb.

2020. jún. 2. 14:48
 6/29 anonim ***** válasza:
63%

Van olyan pelus amire rá van írva a kor is.


De igen, vihetsz apukának egy üveg bort, az anyukának egy bonbont.


A babának valami csörgöt.


Mi így kaptunk, átadták ezt az újdonsült apának, ezt az anyának, a babának még csak egy csörgöt vagy amit veszel, hoztam ,mert ruhája van ,mas nem jutott eszembe.

2020. jún. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
93%
A legjobb amit adhatsz az egy ajándék kártya, akár rossmann, akár Brendon... Friss anyukaként számomra ez volt a legjobb ajándék. Nem lőttek mellé, nem vettek egy 20. csörgőt, vagy lapozót hanem arra költhettem amire szerettem volna. Ha ugyanezt a gyereknevelés kategóriába teszed fel akkor ott a legtöbben ezt javasnák.
2020. jún. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
94%

A pelenka súlyra van, nem korra!

Lehet egy 7 hetes gyerek 2,80 kg és lehet 5,5 kg is.

A legjobb ötlet szerintem a 7-es válaszolóé.

Bort ne vigyél szoptatós anyának!

2020. jún. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
87%
Egy dm/rossman ajándékutalvány, apukának egy üveg bor/pezsgő, anyukának csoki, vagy ha konyhatündér vagy süss pogácsát, vagy vigyél valami kaját, én ennek örültem volna a legjobban..
2020. jún. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

7hetes babának semmi sem "való" igazán :)

0-3éves korig sorolt játékok közül válaszhatsz, az én fiam nagy kedvence volt babaként a rossmannos puha könyvecske, volt benne zizgős lap, meg ilyen tükör fóliás amiben látta magát, stb. És nem egy nagy költség, vagy a pepco is jó ötlet, DM ott is találsz baba játékokat.

2020. jún. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!