Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülnél úgy gyereket hogy...

Szülnél úgy gyereket hogy rajtad kívül mindenki szeretné hogy legyen? Csak te nem.

Figyelt kérdés
2010. júl. 30. 13:09
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
84%

Ha mindenki akar, akkor szüljenek ők. :)

Te csak akkor szülj, ha igazán vágysz rá. Egy gyerek a legjobb dolog a világon, de a legnehezebb is. És neked kell felnevelned, nem a többieknek...

2010. júl. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha nem akarom, azzal többet ártok.
2010. júl. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó igazad van!
2010. júl. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
86%

Nem! Nem a rokonságnak vagy a szomszédoknak szülök és nevelek fel gyereket hanem mert én szeretném..

Ha valaki nem akar akkor ne szüljön...

2010. júl. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem mert a hiba bennem van és nem a többieknek.

Míg akik azt szeretnék hogy szüljem meg és míg én leszek az anyja aki gondoskodik róla, addig nekem kell eldönteni a pici sorsát, mert egy gyereknek nem lehet csak úgy pár év után azt mondani hogy erigy amerre akarsz, hanem róla örökké gondoskodni kell.

És nekem szeretnem és akarnom kell a születését.Mert ez rólunk szól nem másokról.

2010. júl. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad! Ha úgy szülsz, hogy nem akarsz, akkor tönkreteszed a saját és a gyermeked életét is. Ez más kategória, mint az innál-e almalevet, ha mindenki azzal kínál, de te nem szereted.

Egy gyerek hatalmas felelősség. Az ember gyakran akkor is elveszti a türelmét, ha mindennél jobban vágyott rá.

Egy gyerek nem tehet arról, hogy megszületett, és erre való tekintet nélkül ugyanúgy fog fájni a hasa, a foga, beteg lesz, fel fog kelni éjjel, fog hisztizni.

Ha nem állsz rá készen, ne szülj! Az apa bármikor elhagythat, és akkor ott maradsz egy gyerekkel egyedül, akit nem is akartál. Ez senkinek sem jó!

2010. júl. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

Én azért nem szeretnék, mert még fiatal vagyok egy gyerekhez/tehát 23 évesen szerintem még nem a gyerek a fontos, még van időm/, úgy érzem hogy nagyon lekötné az időmet és még türelem is kell hozzá :)

Viszont párom és szüleim is szeretnék ha lenne :) nem rögtön de 1-1,5 éven belül kb.

2010. júl. 30. 13:29
 18/32 anonim ***** válasza:
48%

Még mindig érdekelne, hogy miért nem akarsz gyereket. Mert - ugye - nem egyforma a válasz, akkor, ha tegyük fel:

l. Nagyon félek a szüléstől

2. Utálom a gyerekeket

3. Nem látom biztosítva az eltartását

4. Nem vagyok alkalmas (hajlandó) a vele járó nehézségek vállalására, stb, stb

2010. júl. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Csak szegény gyerek inná meg a levét aki igazán nemtehet semmiről.
2010. júl. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
14%
Ugye-ugye. Mégis csak kiderült, hogy itt nem egy végleges elhatározásról van szó. Jobb lett volna előbb rákérdezni a miértre. Lehet újra kezdeni a válaszokat...!
2010. júl. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!