Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki nem bírja a...

Van itt olyan aki nem bírja a saját testvérét?

Figyelt kérdés

Két tesóm van, én vagyok a középső!Az idősebb fiú a kisebb pedig lány!A gondom a kisebbel van!Egyszerűen hiába próbálok mindent megtenni hogy jó legyen a viszonyunk, mi folyton összecsapunk!Sajnos rémes a természete!Zavar ahogy a szüleinkhez viszonyul!Ráadásul csupa olyan jellemzői vannak amiket másokban utálok!Rémesen önző !Nagyképű stb...!

Mit tegyek, könyveljem el,hogy nem bírom őt és minimalizáljam a kapcsolatunkat a legszűkebbre?Sajna a korkülönbség is elég nagy,én 27 ő 18 !Nagyon bánt ez a dolog!Aki hasonló helyzetben van az hogy oldja meg normálisan?


2010. júl. 30. 10:29
1 2
 11/11 siva79 ***** válasza:

8 éve nem beszéltem a bátyámmal. 31 évea vagyok, ő 35.

Mindig iszonyat volt a viszonyunk, de nálatok még van esély , hogy jobb legyen, ha "felnő".

2010. aug. 2. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!