Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ő nem akarja de én igen. Mit...

Ő nem akarja de én igen. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már 6 éve kamionozok és most vissza akarok menni de a feleségem nagyon nem akarja. Röviden elmesélem miért.


Vagy 2-3 hónapja volt egy nagy balesetem, előttem ütközött 2 billencses kamion én voltam a 3. Annyira hirtelen jött az egész hogy azt se tudtam hova kapjak, tapossak vagy mit csináljak. Hát elcsesztem mert véletlenül a gázra léptem és csúnyán nekik csattantam, mögém meg 2 tartályos jött. Az én kocsim tört össze a legjobban én meg majdnem meghaltam.

Röviden ennyi.


Már egy másik kamionnal járok de a feleségem nem akarja hogy menjek. Kb minden fél órában hív. Minden okkal történik..ennek meg kellett történni. Nem akarom ott hagyni az egészet egyrészt mert szeretem, másrészt mert a főnököm is jó fej (kevés ilyen főnök van)

Mit csináljak? Meg fog nyugodni?

28/F


2010. júl. 29. 21:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

szerintem ezt meg kell beszélned vele,Szereted is csinálni,a főnök is jó,ilyen munkát nem mindenhol találni.

Igen...tényleg durva baleset lehetett : s ,de ennek így kellett történnie.Nem fog minden nap megtörténni.Sőt...lehet soha.:) Győzd meg,hogy te szeretnéd tovább csinálni.;)

2010. szept. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom a feleséged helyébe képzelni magam,de ha ez a párommal történt volna meg soha nem egyeznék bele,hogy vissza menjen kamiont vezetni,mert nem akarnám az életemet leélni nélküle csak azért mert neki ez a jó,ne csak azt nézd neked mi a jó..Igaz,hogy bármikor meghalhatunk,de kisebb az esély mint sajnos az utakon..gondold meg mi fontos,jó helyen dolgozni vagy tönkre tenni a feleséged idegrendszerét.?
2010. szept. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az természetes,hogy féltem a páromat! De a józan észre kellene a feleségednek hallgatnia! Ha szereted a kamionozást, ne hagyd ott. Nem lehet olyan mun kát végezni,amit az ember nem szeret és nem szívesen végzi! Abba te mennél tönkre. Ha felmondasz, a mai világban nem találsz másik jól fizető munkát és jó főnököt!

Menjen el a feleséged is dolgozni,akkor nem ér rá állandóan telefonálgatni és megtudja,hogy milyen egy főnökhöz alkalmazkodni!

Gondolom,nem minimálbért kapsz! Próbáljátok ki,hogy havonta csak annyi pénzt kapjon,amennyi a minimálbér! Vajon hogyan tudtok ebből megélni,betudja majd osztani,hogy mindenre jusson? Vagy annyi összegből,amennyi a munkanélküli segély!

Ha nem akarja belátni,hogy a közös érdeketek a mostani munkád,akkor a felesleges féltése miatt tönkre fog menni a házasságotok,és egyenlőre ne vállaljatok gyereket!

2010. szept. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A feleség önzö, ha nem érti meg, hogy neked ez az életed.
2010. szept. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!