Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Olyan is van, hogy a lány...

Olyan is van, hogy a lány akarja már nagyon a szexet? (Úgy látszik, igen. )

Figyelt kérdés

Az első pasimmal pont egy hónapja járunk.Én eddig azt hittem hogy az,aki 15 évesen elveszti,az egy kis kurv@,és milyen rossz emlék lesz neki.De komolyan úgy érzem,hogy nem bírom tovább,legszívesebben leteperném :D

ő viszont,pedig 2 évvel idősebb nálam,azt mondja,hogy ezt még nem gondolom komolyan,nem szeretné,hogy miatta rossz emlékeim lennének.De nem lennének!Hiába még csak egy hónapja járunk,most úgy érzem nem ez a fontos,hogy meddig jártunk előtte.Csak majd amikor a gyerekeim kérdeznek erről,és azt mondom csak egy hónapja ismertük egymást...De az egy hónap alatt minden nap együtt voltunk,imádjuk egymást.Szóval,szerintetek a kor a fontos,és az idő,vagy hogy lelkileg készen állunk e már rá.(ő már nem szűz,17,én igen,15/L)


2010. dec. 4. 12:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, csináld.
2010. dec. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Azert erzzel igy, mert azt hiszed hogy a pasi elvarja toled, hogy lefekudj vele. A masik mert azt hiszed, hogy igy megfogod tartani "mindorokre".
2010. dec. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

nem,nem várja el.Szeretné,persze,mert ő is fiúból van,de félt is :) csak akkor szeretné ha én is,és én szeretném...

(ő jobban fél attól hogy fájni fog,mint én :S)

2010. dec. 4. 12:34
 4/9 anonim válasza:
Van.
2010. dec. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én várnék pár hónapot. Ha akkor is ezt akarod, akkor csináld. De tökmindegy mit mondanak itt, úgyis megteszed, ha akarod.
2010. dec. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátod egy fatökű!! Írd le az msn címed, megbeszélünk 1 időpontot, és szívesen elvégzem a feladatát! :D Az is lehet, h nem tetszel eléggé a srácnak, mert normál helyzetben a fiúk 97%a simán lefeküdne ilyen esetben a bnőjével, persze úgy, h óvatos közben!
2010. dec. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

:D

nagyon vicces...

nem,ő is nagyon akar engem,csak közben túlságosan gondoskodó is,mindig mindentől félt.Már volt petting,orál,sokszor,szóval tudom milyen,csak konkrétan a behatolástól fél.hogy fájni fog.

2010. dec. 4. 15:55
 8/9 anonim ***** válasza:
leheth csak egyszerűen gondoskodó
2010. dec. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én is ilyen helyzetben voltam.Abszolút megértelek én 16 éves voltam és én is úgy éreztem h legszivesebben leteperném,de közbejött egy komoly betegségem és a barátom féltett ezért vártunk 5hónapot az első alkalommal,de nem bántam meg és érettebb is lettem nah meg persze jól megismertük egymást,volt idő az érzelmeknek kialakulni.Már 2 éve enek és most is nagyon jól megvagyunk.Várd ki az időt míg megismeritek egymást egy hónap az még kevés arra h ismerd anyira h rábízd a szüzességedet.Ha még húzod kicsit akkor a srác látja majd h nem vagy könnyű vérü és érettebnek fog nézni ,mert ugye a mai 15 évesek már rég túl vanak szüzesség elvesztésén:S

1-2 hónap után is így látod akkor beszélj a barátoddal h késznek érzed rá magad és onnatól kezdve bármikor megtörténhet amikor ő is úgy érzi:)sok sikert:)

2010. dec. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!