Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ő nem akarja de én igen. Mit...

Ő nem akarja de én igen. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már 6 éve kamionozok és most vissza akarok menni de a feleségem nagyon nem akarja. Röviden elmesélem miért.


Vagy 2-3 hónapja volt egy nagy balesetem, előttem ütközött 2 billencses kamion én voltam a 3. Annyira hirtelen jött az egész hogy azt se tudtam hova kapjak, tapossak vagy mit csináljak. Hát elcsesztem mert véletlenül a gázra léptem és csúnyán nekik csattantam, mögém meg 2 tartályos jött. Az én kocsim tört össze a legjobban én meg majdnem meghaltam.

Röviden ennyi.


Már egy másik kamionnal járok de a feleségem nem akarja hogy menjek. Kb minden fél órában hív. Minden okkal történik..ennek meg kellett történni. Nem akarom ott hagyni az egészet egyrészt mert szeretem, másrészt mert a főnököm is jó fej (kevés ilyen főnök van)

Mit csináljak? Meg fog nyugodni?

28/F


2010. júl. 29. 21:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Természetes, hogy azok után, ami veled történt, félt a párod. De: jó lenne tudni, hogy a megélhetésetek szempontjából mennyire fontos a kamionozás, létfeltétel-e, hogy menj újra. Ha nem, az én véleményem az, hogy maradj! Kb. ennyi.
2010. júl. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Sosem fog belenyugodni, mindig félteni fog téged. Az én párom is majdnem ott maradt egy munkahelyi balesetben az ország másik felében s sose felejtem el mennyire rettegtem.

Szerintem ez a sorsa mindenkinek akinek a párja már így járt vagy veszélyes munkát űz. Lehet az az életed melója de ha nemtudja megszokni azért gondold meg. Ha ő nem enged akkor neked kell. Mert nemvárhatod el, hogy meleted eméssze fel a félelem, hogy mindig agódnia kell.

Baleset bárkivel történhet s nemvalószínű, hogy a közeljövőben baj érjen (istenóvjon ettől) de ő mégis minden napot úgy él majd meg mint akkor mikor a hírt kapta rólad, hogy valahol kórházban fekszel. Ezt te se akarhatod.

2010. júl. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 nyuxipok ***** válasza:
100%
Hat a baj az akkor is megtortenik,ha nem a kamionon vagy...ha te szereted ezt a munkahelyet beszelj a felesegeddel,meg kell ertenie.Mondjuk en ot is megertem mert felt teged...ulj le vele beszelgetni es magyarazd el neki,hogy neked ez fontos es te ezt szeretned folytatni,ha o nem enged akkor neked kell majd engedni a dologbol.
2010. júl. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Érthetö, hogy félt a párod, de ha ez a szakmád, ráadásul szereted is csinálni, jól keresel vele, egyszerűen nem adhatod fel. Mi mást csinálnál?


Próbáld megbeszélni a pároddal. Ha belátja, hogy neked örömet okoz ez a munka, talán - ha féltve is - de elfogadja.

2010. júl. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Örülj,hogy van állasod,és jó a főnököd. Ezt nem kellene kockára tenned,mert a feleséged félt. Baleset otthon is érhet bármikor! Ezt neki is megkellene értenie.
2010. júl. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Természetes, hogy félt a feleséged, a történtek után meg még jobban. Próbálj visszamenni kamionozni, nyugtasd meg a feleségedet, hogy semmi baj nem lesz, ne aggódjon. Mond azt is, hogy jó fej a főnököd és örülsz, hogy van állásod!
2010. júl. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát egy darabig meglennénk de nem sokáig. Vagy 1 hete kamionozok megint. Már nyugtattam is de ő még mindig nagyon fél...
2010. júl. 29. 21:50
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha otthon maradsz és végigmész az utcán, fejedre esik egy virágcserép vagy egy kéménytégla és kész. A sorsa elől senki nem menekülhet.

Ha kamionozol, ez a szakmád, csináld, amíg tudod, mert munkát nagyon nehéz találni.

2010. júl. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

párom is kamionozott,szerencsére rábeszélhető volt egyetemre,most légkondis irodája van...

mi a motorral vagyunk igy,eljutottunk arra a szintre,hogy képes voltam azzal is "megfenyegetni",hogy otthagyom,ha motorra ül...volt balesete,nem nézek végig még 1et...

megértem a feleséged,én nem félóránként hivogatnálka,hanem kikötöznélek....

2010. júl. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát én meg halálomig kamionozni akarok
2010. júl. 30. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!