Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akivel MSNen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel MSNen beszélek és megkérdeztem hogy akarja e még hogy írjak neki, mire Ő: nekem mind1. ez most szerintetek mit jelent? Dolgok hátteréből tudom hogy nem azt jelenti hogy mind1 neki, csak azt most hosszú lenne leírni. Igen vagy nem?

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Kössz a kérdést zseni...Nekem is mindegy, hogy mind1
2011. márc. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Eléggé nemnek tűnik...
2011. márc. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez egy abszolút nem.

Bár írod hogy van vmi háttér info, mi szerint a mindegy, még sem mindegy. Enélkül nem lehet megmondani.

2011. márc. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na jó leírok egy kis részletet,bocs mindent nem tudok mert nem fér be 250 karakterbe!kb egy évvel ezelőtt letiltott,és most vagy két hónapja újra beszélünk...plusz ha nem írtam rá régen msn en akkor 4 ből 3 szor megnyitotoa az ablakomat majd fél perc múlva bezárta... harmadszorra ráírtam hogy megkérdezzem hogy akkor mért nem ír aztán azt mondta hogy csak véletlenből nyitott meg....
2011. márc. 23. 21:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy megnyitotta?
2011. márc. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tényleg azt honnan lehet tudni, hogy megnyitotta? :D Amúgy ha egy csaj azt mondja, hogy mind1 akkor félvárról vesz téged.
2011. márc. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Msn Discovery! Nekem is volt, vagy ha megnyitja a beszélgető panelt
2011. márc. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Na szóval néhány szót kihagytam bocsánat :)

Msn Discovery! Mutatja pl ha valaki letilt, vagy rejtve kapcsolódik vagy akár azt is hogy megnyitották a beszélgető ablakot.

2011. márc. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát ez lehangoló annak aki rejtve van:):(
2011. márc. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!