Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnátok az alábbi...

Hogyan reagálnátok az alábbi történetre?

Figyelt kérdés
28 éves házasok vagyunk, van 2 felnőttkorú gyermekünk. A férjem 16 évig munkanélküli volt, hellyel-közzel pár hónapokat dolgozott közmunkában ill. alkalmi munkában. Én cipeltem a vállamon a terheket, ugyanis én dolgoztam, hogy tudjanak a gyerekek tanulni és hogy tudjunk élni. Ő elég gyakran a pohár fenekére nézett, még sajnáltam is, hogy idegileg kikészül, mert nincs munkája, biztos azért iszik. Nagyon nagy terheket viseltem a vállamon éveken át, nem igazán volt kedvem a szexhez, csak ha muszáj volt, mert elfáradtam, ő pedig kipihenten otthon ült. Most sem érdekli semmi, a nagyobbik gyerek munkanélküli, a kisebbik pedig most megy főiskolába. Másfél éve a férjem el tudott helyezkedni, a közeli városban dolgozni és kb. másfél hónapja van egy férjes asszony, akihez eljár hetente szexelni, mert a nő férje messze dolgozik és szabad a pálya. Én minderre a mai napon rájöttem. Beismerte, nem tagadott semmit, sőt, ő mondta el, hogy van ez a nő. Felajánlottam, hogy váljunk el, de a férjem nem akar. Velünk akar élni, néha felkerekedni, beutazni a nőhöz éjjel és aztán minden menjen úgy tovább, mint eddig. Hát nekem ehhez nincs gusztusom. Ja és engem k.urváz le, ha szóba hozom!!! Mit szóltok hozzá, várom a véleményeket!
2010. júl. 29. 14:48
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
46%

Szép szép, hogy itt mindenki sajnál node... 16 évig eltartottad. Aztán miért is? Miért nem álltál pici sarkadra és mondtad, hogy ennyi nincs tovább, vagy elmégy melózni vagy kész ennyi volt. Ne haragudj de én nem tudlak sajnálni. Elnézted, hogy iszik, hogy nem dolgozik. Mégis mit vártál? Hogy a nyakadba ugrik és hálával megcsókolja a kezedet? Na ne már! Te magad írtad, hogy nem volt igazán testi kapcs. köztetek. szerinted ezt meddig bírja egy pasi, főleg ha arany élete van mert az asszony dolgozik helyette?

Erre csak azt tudom mondani, hogy buta voltál amiért nem előbb ajánlottad fel a válást. Mostmár picit macerás lesz, de mégis, most már állj a sarkadra és ne hagyd, hogy visszahízelegje magát, vagy ezzel az "én nem akarok válni" dumával félrelökjön. Hajrá! Elég sok évet áldoztál rá, ideje, hogy magadra és a gyerekekre is gondolj.

2010. júl. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Válj el! Már régen ezt kellett volna! Már a gyerekek sem kicsik, megértik.
2010. júl. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!