Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnátok az alábbi...

Hogyan reagálnátok az alábbi történetre?

Figyelt kérdés
28 éves házasok vagyunk, van 2 felnőttkorú gyermekünk. A férjem 16 évig munkanélküli volt, hellyel-közzel pár hónapokat dolgozott közmunkában ill. alkalmi munkában. Én cipeltem a vállamon a terheket, ugyanis én dolgoztam, hogy tudjanak a gyerekek tanulni és hogy tudjunk élni. Ő elég gyakran a pohár fenekére nézett, még sajnáltam is, hogy idegileg kikészül, mert nincs munkája, biztos azért iszik. Nagyon nagy terheket viseltem a vállamon éveken át, nem igazán volt kedvem a szexhez, csak ha muszáj volt, mert elfáradtam, ő pedig kipihenten otthon ült. Most sem érdekli semmi, a nagyobbik gyerek munkanélküli, a kisebbik pedig most megy főiskolába. Másfél éve a férjem el tudott helyezkedni, a közeli városban dolgozni és kb. másfél hónapja van egy férjes asszony, akihez eljár hetente szexelni, mert a nő férje messze dolgozik és szabad a pálya. Én minderre a mai napon rájöttem. Beismerte, nem tagadott semmit, sőt, ő mondta el, hogy van ez a nő. Felajánlottam, hogy váljunk el, de a férjem nem akar. Velünk akar élni, néha felkerekedni, beutazni a nőhöz éjjel és aztán minden menjen úgy tovább, mint eddig. Hát nekem ehhez nincs gusztusom. Ja és engem k.urváz le, ha szóba hozom!!! Mit szóltok hozzá, várom a véleményeket!
2010. júl. 29. 14:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Legalább ne főzz-moss rá.
2010. júl. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Ó te szerencsétlen....Ez a hapi aztán maximálisan kihasznált téged és hülyének nézett.Arra nem kérdeztél rá, hogy a 16 év munkanélkülisége alatt hányszor lépett félre?Hogy buktattad le?Rajtakaptad őket?
2010. júl. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Tehát a kérdés az, ÉN hogyan reagálok erre?


Ha ez velem történt volna: "Mekkora egy LÚZER vagyok! Hol egy ásó???"


Ha csak történetként valaki elmeséli: "Ilyen nincsen is."


Ha neked kell mondanom valamit, akivel ez megesett: "Sajnálom."

2010. júl. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobban alakulna a gyerekek sora is, ha kirúgnád ezt az ingyenélőt. Főiskolára sok pénz kell, inkább rájuk költsed a férj részét is.
2010. júl. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
36%
olyan egyértelmű a válasz erre a kérdésre,hogy már már kamugyanús
2010. júl. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig derekasan 16 évig viselted a terheket, míg ő élte a herék vidám világát, úgy elzavarnám, hogy a lába se érné a földet. Vedd úgy, hogy a nehezén már túl vagy, de ne hagyd, hogy most meg ő alázzonmeg. Ez a legkényelmesebb: otthonról eljárogatni egy másik nőhöz...Na, ne! Azonnal elzavarnám és új életet kezdenék nélküle. Nem kell még magadat eltemetni. Ráérsz majd úgy 85-90 éves korod körül.
2010. júl. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Eleve minek kellett egy élősködő a gyerekek mellé.
2010. júl. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

28 éves házasok vagytok, tehát minimum a 40-es éveid közepén járhatsz. Innen még nem késő váltani. Válás, vagyonmegosztás. Ha elváltok és nem különvagyon a ház, akkor

meg kell osztani. Mivel munkanélküli nem fogja tudni kifizetni a részedet, de valószínűleg te sem az övét, ezért sanszos hogy maradtok egy fedél fölött. Felnőttkorú gyerekeitek vannak, tehát gyermekelhelyezés már nem játszik. Egy váláshoz nem kell különösebben jó ügyvéd, gyakorlatilag futószalagon történnek a válások meghatározott szabályok szerint, egy jó ügyvéd sem tehet szinte semmit. Szóval keress egy olcsó ügyvédet (általában

a megszerzett rész 6%-át szokták kérni fizettség gyanánt). Ha esetleg van autó vagy egyéb ingóság ami a te neveden van, azt a válás ideéig egy ajándékozási szerződéssel irasd át az egyik fiadra. Sőt ha a ház is a te neveden van, akkor azt is! Így azon nem kell osztozkodnotok.

2010. júl. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

küldd el a fenébe, percig se sajnáld, az ilyen nem más mint egy ingyenélő szemét...ettől még a féreg is többet ér, ne haragudj. gyerekeknek is, neked is jobb ha így teszel. persze nehéz, de kitartás!

ne hagyd magad továbbra is ilyen alacsony sorban tartatni magad a férjeddel!!!

tartsa el magát, meg a kurv@ját, ( arról is meg van a véleményem, aki férjes asszony létére családos emberrel félreke*fél...)

2010. júl. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
az ilyen mégis mit képzel magáról? Aljas dolog amit tett, főleg h nem is bánta meg, így nincs esély az újrakezdésre..
2010. júl. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!