Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnátok az alábbi...

Hogyan reagálnátok az alábbi történetre?

Figyelt kérdés
28 éves házasok vagyunk, van 2 felnőttkorú gyermekünk. A férjem 16 évig munkanélküli volt, hellyel-közzel pár hónapokat dolgozott közmunkában ill. alkalmi munkában. Én cipeltem a vállamon a terheket, ugyanis én dolgoztam, hogy tudjanak a gyerekek tanulni és hogy tudjunk élni. Ő elég gyakran a pohár fenekére nézett, még sajnáltam is, hogy idegileg kikészül, mert nincs munkája, biztos azért iszik. Nagyon nagy terheket viseltem a vállamon éveken át, nem igazán volt kedvem a szexhez, csak ha muszáj volt, mert elfáradtam, ő pedig kipihenten otthon ült. Most sem érdekli semmi, a nagyobbik gyerek munkanélküli, a kisebbik pedig most megy főiskolába. Másfél éve a férjem el tudott helyezkedni, a közeli városban dolgozni és kb. másfél hónapja van egy férjes asszony, akihez eljár hetente szexelni, mert a nő férje messze dolgozik és szabad a pálya. Én minderre a mai napon rájöttem. Beismerte, nem tagadott semmit, sőt, ő mondta el, hogy van ez a nő. Felajánlottam, hogy váljunk el, de a férjem nem akar. Velünk akar élni, néha felkerekedni, beutazni a nőhöz éjjel és aztán minden menjen úgy tovább, mint eddig. Hát nekem ehhez nincs gusztusom. Ja és engem k.urváz le, ha szóba hozom!!! Mit szóltok hozzá, várom a véleményeket!
2010. júl. 29. 14:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
nagyon sajnállak, elég alattomosan bánt veled. legalább szégyellné magát, nemhogy ő k.rvázzon le!!!! ne hagyd, hogy tovább megalázzon. kitartást!
2010. júl. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mit gondolsz mit lehet erre mondani?

El kell válnotok és ennyi.

2010. júl. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Elég, ha csak egyikőtök akar válni, legfeljebb tovább tart.
2010. júl. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
vállj el most rögtön :S!!!!
2010. júl. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Válj el.

Nem kell megaláznod magad. Mosson rá és etesse akkor az ágyasa tovább.

2010. júl. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

hát sajnos egy nagy balek vagy. elnézted, hogy 16 évig ne dolgozzon mellette ivott is... és most kiderült, hogy nőzött is. olyan nincs hogy egy felnőtt ember 16 évig ne találjon rendes bejelentett munkát!!

mindenképp válj és próbálj új életet kezdeni. sosem késő. ne szenvedj mellette.

2010. júl. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Szervusz! Soha nem késő továbblépni. Most az a lényeg, hogy te mit akarsz, s nem az amit a férjed. Beadod a kereseted, s elválsz. Semmit nem adsz fel a válással, de az együtt maradással igen, az önbecsülésed. Egyik ismerősöm közel az 50-hez vált el, s van most egy barátja (végre nincs egyedül). Megfiatalodott, sokkal szebb lett a bőre, s csinosabban jár. Azt mondta, hogy hamarabb kellett volna.

Tégy önmagadért! Sok sikert! :) 30/N

2010. júl. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nehez lesz ennyi ido utan, de valj el, MIHAMARABB!
2010. júl. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
VÁLJ EL!
2010. júl. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
válás mindenképpen. Nálunk ugyanez a helyzet, csak nöcske nélkül, mindent anyukám vitt és visz a vállán mai napig. Csak itt a válás sem segìtett 17 évvel ezelött mert még mindig a nyakunkon él ez a tetves..:( Ha megfogadsz egy jó tanácsot, arra ügyelj, hogy ha elválsz, mindenképpen tedd ki, ne sajnáld, különben sosem fogsz megszabadulni töle!
2010. júl. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!