Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan problemam van, amit egy...

Olyan problemam van, amit egy kicsit hosszas lenne itt elmondani, de ha valaki segitene az jo lenne. Valaki segitene nekem e-mailban?

Figyelt kérdés
Nem varok megsem segitseget.csak csupan annyit hogy valakinek elmondhassam ami bant. 14 eves vagyok nincs kivel megbeszeljem es semmi szerelem tema. help me!!!
2008. nov. 23. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Nekem leírhatod, és segítek, ha tudok! :)
2008. nov. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Ha nem vársz segítséget, és hosszadalmas lenne leírni a problémádat (sztem e-mailben is ugyan annyi idő, de mindegy), akkor miért ide írsz? Ez az oldal nem erre való. Ha beszélgetni akarsz, akkor használd a hagyományos fórumokat, de ne írj ki ilyen teljsességgel fölösleges kérdést!
2008. nov. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
73%

Írjál nyugodtan, esetleg az is elég, ha leírod, de ígérem válaszolok!

Szint 14 éves.

2008. nov. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt se értem, lepontoznak azért, mert felajánlom a segítségem. Mellesleg próbáltam neki segíteni e-mailben! No mindegy.. csak szarul esett.
2008. nov. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hat koszi a segitsegeket. Es az utolsonak: nem pontoztam le senkit, nem szokasom es ami az e-mailt illeti csak ma jutottam oda hogy valaszt irhassak es nagyon sajnalom hogy miattam lepontoztak es hogy neked szarul esett. oszinten sajnalom :(
2008. nov. 24. 17:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!