Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám kirak ha csak most...

Anyám kirak ha csak most azonnal nem megyek dolgozni, mit dolgozzak először?

Figyelt kérdés
Sose dolgoztam még, de gondoltam lesz időm meg a bizonyítvány osztásig (most érettségiztem). De úgy tűnik ő nem így vélekedik. Azt mondta 15.-ig kell találnom munkát különben takarodhatok itthonról. De fogalmam sincs mit dolgozzak.
2020. máj. 10. 22:21
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
34%

Leérettségiztél? Vagy van már szakmád?


Ne kövesd el az én hibámat, add be a seregbe a jelentkezést, szépen lebegtesd meg ezt a petesejt donorod-mert a leírás alapján anyának nem nevezném- orra előtt és többet felé se nézz.Állítólag az első 2-3-4 hónap pokoli, utána szabadnak érzed magadat.

2020. máj. 11. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 Savlekotő ***** válasza:
76%
Lejárt a családi utánad valószínű.... Keress melót,költözz mielőbb..
2020. máj. 11. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 Savlekotő ***** válasza:
93%

Kijelentette pár órája, hogy kaját se ad. Szóval aranyos a hangulat itthon :)


Születésed óta aranyos lehet a hangulat.. Persze hogy fóbiád van.. Ime a kérdés az abortusz ellenzőeknek.. Látszik oda van az anya a becsúszott gyerekéért és szeretetben neveli.. Kaját meg kötelessége adni.. Ilyen nőket kéne börtönbe zárni kis időre vagy eleve meddővé tenni. Évekig járkálhatsz majd pszichológushoz hála neki.. :(

2020. máj. 11. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
88%
Nagyszülő vki?
2020. máj. 11. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
38%
Ha ilyen anyám lenne leszarnám a takarítást meg egyebeket, koszosodjon meg a hülye pïcsa. Perpill tényleg a katonaság a legjobb opció, én biztos nem laknék vele. Amint munkát találnék spha többé rá se néznék.
2020. máj. 11. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
67%
Már nem azért de anyád hol él, nem tudja hogy gazdasági válság van? Mindenhol elbocsájtások, szinte minden ágazatban recesszió.. vagy elment az esze? Hihetetlen mennyi ostoba, bornírt ember van manapság. Talán régebben ennyi nem volt.
2020. máj. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
96%
Menj el árufeltöltőnek, takarítónak vagy akár gyárba. Ezek a legkézenfekvőbbek amit szakma nélkül tudsz csinálni, vagy tényleg a diákmunka amíg van még jogviszonyod. Kitartást anyukád mellé!
2020. máj. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
45%
Sajnos a proliknál ez így megy! Még örülhetsz, hogy a 18. születésnapodon nem dobott ki máris! Proli kategóriában még egész rendes az anyád! Miért várod, hogy eltartson, amikor már nem kap utánad segélyt?
2020. máj. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
74%

Egyáltalán nem jó megoldás a sereg. Nekem is szociális fóbiám van ti nem tudjátok milyen. Kollégiumba nem mennék, nemhogy katonának. Sőt én még szorongok is, nyakam rá, hogy a kérdező is.

Úgyhogy tényleg csak a diákmunka marad, de mit szólna ha megkérdeznéd, hogy legalább az érettségit had fejezd be? Mert most arra kell koncentrálnod.

2020. máj. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 A kérdező kommentje:
Nem igazán érdekli az érettségis érv. Jó kívánsága az volt, hogy reméli megbukok.
2020. máj. 11. 10:11
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!