Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám kirak ha csak most...

Anyám kirak ha csak most azonnal nem megyek dolgozni, mit dolgozzak először?

Figyelt kérdés
Sose dolgoztam még, de gondoltam lesz időm meg a bizonyítvány osztásig (most érettségiztem). De úgy tűnik ő nem így vélekedik. Azt mondta 15.-ig kell találnom munkát különben takarodhatok itthonról. De fogalmam sincs mit dolgozzak.
2020. máj. 10. 22:21
1 2 3 4 5 6
 11/58 A kérdező kommentje:

Nincs semmi pénzem, es a fejemhez vágta, hogy utál.

Nem tudom mit tettem. Többször mondta, hogy elkellett volna vetetnie (becsúszott gyerek vagyok),megbánta, hogy megszült.

Naponta elmosogatok, foglalkozom az álatokkal, és heti kétszer kiporszívozom az egész lakást. De neki az a problémája, Hogy én elvileg itthon nem mozdítom a kisujjamat se amíg ő dolgozik. És, hogy elege van abból, hogy ingyen élő vagyok, és nem tart el tovább. Kijelentette pár órája, hogy kaját se ad. Szóval aranyos a hangulat itthon :)

2020. máj. 10. 23:18
 12/58 anonim ***** válasza:
82%
Sajnalom. Hasonlo helyzetben vagyok, en is most erettsegizek, anyam ugyanezt csinalja, csak nalunk annyi kulonbseggel, hogy apam fel tole es nem mer a sarkara allni es inkabb melle all.
2020. máj. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem anyád fél, hogy elveszíti lassan az állását.

Azért valamit csak tudsz enni, hacsak nem lakatolja le a hűtőt. Azért minden jót.

2020. máj. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
80%

sereg tényleg jó ötlet - lányokat is felvesznek és akkor teljesen el is költözhetsz otthonról, mert a laktanyában kell laknod - majdnem az összes fizetésed meg is takaríthatod, mert sem lakhatásra, sem kajára, sem ruhára nem kell majd költened


5 év múlva meg otthagyod és elmész egyetemre

2020. máj. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
98%

Meki

Ha csak 4 óra is...

2020. máj. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
27%

Sereg vagy a rendőrség.


Amúgy nekem is mondták ezt a szüleim, 2 éve nem dolgozok mert szorongok, szóval néha rájuk, jön, hogy el kellene mennem, de akkor elájulok mert arra gondolok, hogy emberek közé kéne mennem és én az alapvető szociális normákat sem tudom így pár másodpercig öntudatlan vagyok.


De ez egy nagyon megterhelő dolog, ezt nem ajánlom. Én a világ lustája vagyok szóval nekem ez jó. Egyébként én rendőrnek mentem volna csak 3 éve olvastam, hogy diszkalkuliások nem mehetnem mert az kizáró ok. Szóval ez lettem.

2020. máj. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 A kérdező kommentje:
Én se birom a társaságot. Képes vagyok bepáníkolni tőle, de ha ezt szóvá teszem, az instant vita. Nagyjából levagyok cseszve a szociális fobiám miatt 😅
2020. máj. 11. 00:10
 18/58 anonim ***** válasza:
42%
Édesanyád alkoholista?
2020. máj. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
58%
Mindig ilyen szemét volt veled, vagy megkattant?
2020. máj. 11. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 A kérdező kommentje:

Nem piál.

Kb 14éves korom óta ilyen. Akkor ment vissza dolgozni. Addig itthonról dolgozott.

2020. máj. 11. 03:11
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!